משקפי השמש הטובים ביותר לריצה ואימוני ספורט

חיפשנו את משקפי השמש הטובים ביותר לריצה ואימונים בחוץ. משקפי שמש נוחים, קלים, יציבים שלא יחליקו מהזיעה. משקפי שמש עם עדשות צלולות, שלא צוברות אדים ומגנות מפני קרינה. אבל חיפשנו את כל אלה בלי לוותר על הסטייל. אלו משקפי השמש הטובים ביותר לריצה שתוכלו להרכיב תמיד, לכל מקום ולכל פעילות.
משקפי שמש לריצה

כדי למצוא את משקפי השמש הטובים ביותר לריצה ואימוני ספורט בחוץ, תחת השמש, סקרנו ובדקנו זוגות משקפי שמש לריצה מסוגים וסגנונות שונים.

חיפשנו משקפי שמש קלים ונוחים על הפנים שלא יחליקו גם כשמזיעים מאוד ושאינם נוטים לצבור אדים על העדשה. משקפי שמש עם עדשות איכותיות שרואים דרכן באופן צלול המגנות ב100% מפני קרינה, כך שיתאימו לאימונים עצימים בקיץ הישראלי.

אך מעבר לביצועים הטכניים של משקפי השמש, העדפנו משקפי שמש שמספקים ביצועים לאימון אך עם מסגרת קז׳ואלית שנראית נהדר. כאלה עם סטייל שניתן להרכיב לכל מקום ובכל זמן, לטיולים, לקפה, לים, לעבודה וגם כמובן לאימוני ריצה וספורט בחוץ.

במשקפי שמש טווח המחירים רחב מאוד. המחיר היווה גם הוא פקטור משמעותי בבחירת משקפי השמש הטובים ביותר לריצה וספורט. המחיר קשור לאיכות העדשות, חומר המסגרת, עמידות המשקפיים והמותג. השתדלנו לא להכניס לרשימה משקפי שמש במחירים מופרכים, ועמדנו על התמורה עבור המחיר בדירוג משקפי השמש המומלצים.

ההמלצות שלנו

תוכן עניינים

משקפי שמש לריצה בסטייל

כשחושבים על משקפי שמש לריצה או רכיבה, התמונה הראשונה שעולה היא משקפי שמש עם קימור כך שהם מקיפים את הפנים. המסגרת הספורטיבית הזו של משקפי שמש באה כדי להציע אחיזה יציבה של המשקפיים את הפנים, איזון טוב בעת הריצה, הגנה מלאה על הפנים ושדה ראייה רחב.

הבעיה עם משקפי שמש עם מסגרת ספורטיבית היא שהצורה שלהם ייחודית מאוד ולא ניתן להרכיבם לכל מקום מעבר לאימון ולכן צריך משקפי שמש קז׳ואלים בנוסף לאלה הספורטיביים.

לא צריך לוותר על הסטייל בבחירת משקפי שמש לריצה וספורט. אנו מעדיפים להרכיב באימונים משקפי שמש עם מסגרת קז׳ואלית שנראית נהדר, ושמספקים ביצועים טכניים שלא נופלים מאלה של משקפי הריצה או רכיבה עם המסגרת ספורטיבית.

אנו ממליצים להצטייד במשקפי שמש לריצה בעיצוב קז׳ואלי שיוכלו לשמש אתכם בכל מקום ובכל זמן, כך שיתאימו לים, לקפה, לעבודה וכמובן לאימוני ריצה וספורט תחת השמש. כך תוכלו להחזיק בזוג משקפי שמש אחד שעושה הכל.

ברשימה הבאה על משקפי הריצה הטובים ביותר תוכלו למצוא משקפי שמש לריצה בעיצוב שטוח שנראה נהדר, עם מסגרת קלאסית מלבנית או מעוגלת. משקפי שמש יציבים גם בעת אימון עצים, עם הגנה טובה מפני שמש ורוח ועם בעלות עדשות צלולות ואיכותיות שלא צוברות אדים.

אל משקפי שמש קז׳ואל הטובים ביותר לריצה הוספנו גם את משקפי השמש הספורטיביים הטובים ביותר ומשקפי שמש ייחודיים נוספים לריצה ואימונים בחוץ.

משקפי שמש קז׳ואל הטובים ביותר לריצה: Costa Del Mar Rincon

משקפי שמש קז׳ואל הטובים ביותר לריצה לגברים: Costa Del Mar Rincon

1,049.69
899.74
 במלאי
15 new from ₪899.74
משלוח חינם
Amazon.com
as of 17 ביוני 2024 16:19

משקפי השמש Costa Del Mar Rincon אלה משקפיים קוליות עם סטייל, שתוכלו להרכיב בקז׳ואל לכל מקום, אך הם גם משקפי השמש הטובים ביותר לריצה. משקפי השמש של קוסטה דל מאר מכוונים לאנשים שנמצאים הרבה בים וצריכים כיסוי טוב מפני השמש. יחד עם תכונות נוספות הם הופכים למשקפי שמש שתרצו על העיניים שלכם בכל ריצה או אימון.

הסטייל המצוין והאוניברסאלי, מאפשר להרכיבם לכל מקום ובכל זמן, ולא רק לאימון. דגם Rincon הוא במידה XL, מעוצב עם מסגרת גדולה להגנה על הפנים ומתאים לפנים בגודל ״נורמלי״ עד פנים רחבות. דגם הRinconcito הוא אחיו הצעיר, בעל עיצוב דומה רק במדיום.

משקפי השמש נוחים על הפנים וכה קלים שלא תזכרו שהם עליכם. האחיזה של המשקפיים את הפנים טובה והם לא יזוזו גם במהלך אימון עצים או ארוך בו תזיעו הרבה.

אלו משקפי שמש איכותיים ועמידים מאוד עם ציפוי עדשות המגן מפני שריטות. תוכלו לרכוש את המשקפיים עם עדשות מפלסטיק (580P) או עדשות זכוכית (580G). עדשות הזכוכית בהירות יותר ולרוב מעט יקרות יותר. שני סוגי העדשות הן פולארויד, מסננות קרינה, דרכן ניתן לראות את העולם באופן צלול. 

משקפי שמש הטובות ביותר לריצה. משקפי שמש בסטייל, הטובות ביותר לריצה Costa Del Mar
משקפי שמש בסטייל, הטובות ביותר לריצה Costa Del Mar. דגם Rincon (שמאל בירוק) לעומת אחיו הצעיר והמעט צר יותר Rinconcito / צילום: אתר Costa Del Mar

משקפי שמש קז׳ואל הטובים ביותר לריצה לנשים: Costa del Mar Panga

משקפי שמש קז׳ואל הטובים ביותר לריצה לנשים: Costa Del Mar Panga

1,049.69
846.39
 במלאי
9 new from ₪846.39
Amazon.com
as of 17 ביוני 2024 16:19

משקפי השמש Costa Del Mar Panga אלה משקפיים קוליות בסטייל מלבני שניתן להרכיב בקז׳ואל לכל מקום. אלה גם משקפי השמש הטובים ביותר לריצה לנשים.

משקפי השמש של קוסטה דל מאר מכוונים למי שנמצאות הרבה בים וצריכות כיסוי טוב מפני השמש. יחד עם תכונות נוספות הם הופכים למשקפי שמש שתרצו על העיניים שלכם בכל ריצה או אימון ספורט תחת השמש.

הסטייל המצוין והאוניברסאלי, מאפשר להרכיבם לכל מקום ובכל זמן, ולא רק לאימון. דגם Panga מעוצב עם מסגרת גדולה להגנה על הפנים ומתאים לפנים בגודל ״נורמלי״ עד פנים רחבות. 

משקפי השמש נוחים על הפנים וכה קלים שלא תזכרו שהם עליכם. משקפי השמש אוחזים היטב את הפנים והם לא יזוזו גם במהלך אימון עצים או ארוך ומיוזע.

אלו משקפי שמש איכותיים ועמידים עם ציפוי עדשות המגן מפני שריטות. תוכלו לרכוש את המשקפיים עם עדשות מפלסטיק (580P) או עדשות זכוכית (580G). עדשות הזכוכית בהירות יותר ולרוב מעט יקרות יותר. שני סוגי העדשות הן פולארויד, מסננות קרינה, דרכן ניתן לראות את העולם באופן צלול. 

משקפי שמש קז׳ואל הטובים ביותר לריצה לנשים: Costa Del Mar Panga

משקפי שמש ספורטיביים הטובים ביותר לגברים: Oakley Half Jacket XL 2.0

משקפי שמש ספורטיביים הטובים ביותר: Oakley Half Jacket XL 2.0

569.83  במלאי
22 new from ₪569.83
משלוח חינם
Amazon.com
as of 17 ביוני 2024 16:19

משקפי השמש Half Jacket 2.0 XL של אוקלי הם מהבחירות הפופולאריות בקרב רצים ויש למשקפיים את כל הקבלות לספק על כך. משקפי השמש מספקים נוחות גם בריצות ארוכות כמו מרתון, מגנות באופן מוחלט מפני קרינה ועדשות הפולארויד חדות וצלולות כך שהמבט דרכן נקי ובהיר.

המשקפיים כוללים גם עדשות להחלפה, כך שניתן להחליף עדשות בהתאם לתנאי התאורה, בין אם רצים תחת שמש חזקה או בשעות אחר הצהריים או בוקר מוקדם בהן התאורה חלשה יותר.

לא משנה כמה תזיעו וכמה עצים יהיה האימון, משקפי השמש לריצה של אוקלי לא יזוזו ולא ירקדו לכם על הפנים. המשקפיים אוחזים היטב את הפנים בזכות העיצוב הספורטיבי הקמור שמקיף את הפנים והגריפ לאף.

 משקפי השמש איכותיים ועמידים מאוד. העדשות והמסגרת יחזיקו לכם שנים ללא מאמץ מיוחד מצדכם. רק אל תשכחו אותם במסעדה.

על כל הטוב שנאמר צריך להוסיף שמשקפי השמש האלה יקרים והסטייל שלהם הוא ספורטיבי כך שכנראה תדרשו בנוסף אליהם לעוד זוג למשקפי שמש שישמש אתכם ביומיום.

משקפי שמש ספורטיביים הטובים ביותר לגברים: Oakley Half Jacket 2.0 / צילום: אתר Oakley

משקפי שמש ספורט הטובים ביותר לנשים: Smith Optics Parallel Max

משקפי שמש ספורט הטובים ביותר לנשים: Smith Optics Parallel Max

 לא במלאי
Amazon.com

משקפי השמש Smith Parallel Max בעלות עיצוב ספורטיבי ללא שוליים. המשקפיים קלים ונוחים על הפנים, בין אם לריצה קצרה או מרתון. עדשות הפולארויד איכותיות, מגנות מפני קרינה והמבט דרכן צלול ונהדר, גם באור חלש של שעות אחר הצהריים או הבוקר המוקדם.

בנוסף, לעדשות יש ציפוי עמיד מים ושמן שמונע הצטברות אדים על העדשה ומאפשר מבט צלול גם במהלך ריצות מיוזעות מאוד.

העיצוב הספורטיבי הקמור של משקפי השמש עוטף את הפנים ויחד עם גריפ לאף משאיר אותם יציבים עם אחיזה טובה של הפנים. משקפי השמש לא יזוזו ולא תרגישו בהם גם במהלך אימון ריצה עצים.

המשקפיים באים עם שתי עדשות להחלפה כך שתהיו ערוכות לשמש חזקה ולריצות בתנאי תאורה חלשים יותר.

עם המשקפיים תקבלו תיק מיקרופייבר ונרתיק קשיח כדי להגן על המשקפיים ועל זוג העדשות הנוסף שמסופק איתם.

משקפי שמש ספורט הטובים ביותר לנשים: Smith Optics Parallel Max / צילום: אתר Smith

משקפי שמש קז׳ואל לריצה, המשודרגים ביותר: Kaenon Clarke

משקפי שמש קז׳ואל לריצה, המשודרגים ביותר: Kaenon Clarke

558.59  במלאי
9 new from ₪558.59
Amazon.com
as of 17 ביוני 2024 16:19

עם משקפי השמש Kaenon Clarke תוכלו לעשות הכל. תוכלו להרכיב את משקפי השמש בנהיגה, טיולים, לעבודה וכמובן לריצות ואימונים עצימים וארוכים. בשונה ממשקפי ספורט אחרים, כאן לא תצטרכו להקריב את הסטייל עבור משקפי שמש לביצועים טובים באימון. כאן תקבלו את שניהם.

Outdoor Gear Lab בחרו במשקפי השמש האלה כמשקפי הספורט הטובים ביותר (אגב, את הבחירה הראשונה שלנו Costa del Mar Rincon הם בחרו במקום השני).

המשקפיים של Kaenon קלים (29 גרם), בעל מסגרת נוחה מאוד על פנים, עמידים, מאוזנים ומתאימים כמעט לכל האנשים, גברים ונשים, בלי קשר לרוחב הפנים שלהם. למשקפיים איזון טוב בין סגנון שטוח קז׳ואלי שנראה נהדר לבין קימור מספק לחביקת הפנים. המשקפיים לא יזוזו גם במהלך אימון עצים וכריות הגומי על האף יעזרו לאבטח את אותם על הפנים. עדשות הפולארויד יוצאות דופן באיכותן והמבט דרכן נקי וללא עיוותים.

משקפי שמש קז׳ואל לריצה, המשודרגים ביותר: Kaenon Clarke. משקפי שמש לריצה בסטייל לגברים ולנשים.
משקפי שמש קז׳ואל לריצה, המשודרגים ביותר: Kaenon Clarke. משקפי שמש לריצה בסטייל לגברים ולנשים. / צילום: אתר Kaenon

משקפי שמש קזו׳אל לריצה, המשתלמים ביותר: Knockaround Premiums

משקפי שמש קזו׳אל לריצה, המשתלמים ביותר: Knockaround Premiums

 לא במלאי
Amazon.com

משקפי השמש Knockaraound Premiums עם מסגרת מלבני ושוליים מעוגלים, מתאימים לגברים ונשים. יש למשקפי השמש האלה סטייל ותוכלו להרכיב אותם באופן יויומי לכל מקום, ולא רק לאימון.

שווה להתעכב רגע על הסטייל של המשקפיים, על פי Runners world סלבס כמו סנופ דוג, סלינה גומז ואחרים מרכיבים את משקפי השמש האלה ב25$. כן כן. 

משקפי שמש לריצה Knockaraound Premiums עמידים מפני מים ומכות (מכאן שמם).עדשות הפולארויד של המשקפיים מגנות מפני קרינה UV400, דבר שאינו מה בכך שמדובר במשקפי שמש במחירים האלה.

תרכובת הפלסטיק ממנו עשויה המסגרת חזקה ועמידה ויחד עם זאת נעימה למגע על הפנים. יחד עם רפידת האף המשקפיים יציבים ולא מחליקים גם כשמזיעים מאוד. עם זאת המשקפיים לא מספקות הגנה מלאה בצדדים ואדים יכולים להצטבר על העדשות.

אלה לא משקפי השמש האיכותיים ביותר ברשימה וסביר להניח שתטרכו להחליף אותם כעבור שנה-שנתיים, אך אף אחד לא ינחש שהם עלו לכם רק 25$. אלה משקפי שמש מומלצים לריצה שיעניקו תמורה נהדרת למחיר.

משקפי שמש קזו׳אל לריצה, המשתלמים ביותר: Knockaround Premiums
משקפי שמש קזו׳אל לריצה, המשתלמים ביותר: Knockaround Premiums / צילום: אמזון

משקפי שמש קז׳ואל לריצה, המשתלמים ביותר 2#: Goodr

משקפי שמש קז׳ואל לריצה, המשתלמים ביותר 2#: Goodr

131.17
119.96
 במלאי
11 new from ₪112.28
Amazon.com
as of 17 ביוני 2024 16:19

לא משנה כמה תזיעו במהלך הריצה משקפי השמש של Goodr ישארו במקום, צמודים לפנים, בזכות ציפוי שמונע מהם להחליק. משקפי השמש האלה לא יקפצו או יזוזו במהלך הפעילות הגופנית. המשקפיים עם נוחים ועם מסגרת קלה. בזכות הציפוי למניעת החלקה מגע המשקפיים על הפנים מרגיש נעים. 

משקפי השמש בעיצוב מלבני ומגיעים במגוון רב של צבעים כך שכל אחד ימצא את עצמו. המשקפיים נראים נהדר על הפנים ויתאימו היטב לאנשים רבים, נשים וגברים, עם ראשים בגדלים שונים. הלוק הוא יותר יומיומי ופחות ספורטיבי (מזכיר משקפי רייבאן wayfarer בעיצוב המלבני). 

המשקפיים ישמשו אתכם לאימונים אך גם תרגישו בנוח ללכת איתם ביומיום לקפה או למשרד. להשתמש בזוג משקפיים אחד לכל הפעילויות הוא דבר שאנו מאוד מעריכים וGoodr מצליחים בזה בגדול.

העדשות מספקות הגנה מפני UV400, וחוסמות 100% מקרני UVA ו-UVB מזיקות. 

מחיר המשקפיים משתלם ועבור המחיר תקבלו תמורה גבוהה. אתם לא צריכים לצפות למשקפיים בעלי העמידות הגבוהה ביותר, אך אלו משקפי מומלצים לריצה ושווה להצטייד בהם בין אם כמשקפי שמש לריצה וליומיום או כמשקפי שמש נוספים שיהיו ברכב או בתיק. 

משקפי שמש קז׳ואל לריצה, המשתלמים ביותר: Goodr
משקפי שמש קז׳ואל לריצה, המשתלמים ביותר 2: Goodr / צילום: אתר Goodr

משקפי שמש לריצה, הידידותיים ביותר לסביבה: Zeal Optics Brewer

משקפי שמש לריצה, הידידותיים ביותר לסביבה: Zeal Optics Brewer

596.07  במלאי
2 new from ₪112.43
משלוח חינם
Amazon.com
as of 17 ביוני 2024 16:19

משקפי השמש של Zeal מיוצרים רק מחומרים מבוססים על צמחים. אלו משקפי השמש הידידותיים ביותר לסביבה שתמצאו. אבל זה לא מספיק, משקפי שמש לריצה צריכים להיות קלים, נוחים ויפים, ומשקפי השמש של Zeal אכן כאלה.

אנו אוהבים מאוד את משקפי השמש האלה. הם בעלי עדשות פולארויד איכותיות שהמבט דרכן צלול. הסטייל שלהם נהדר, ומתאים לנשים וגברים. תוכלו להרכיב את משקפי השמש בריצה, בטיול, בעבודה או בכל מקום וזמן שתחליטו. עם משקפי שמש של Zeal לא תצטרכו להחזיק יותר מזוג משקפי שמש אחד.

משקפי השמש האלה עמידים וניתן לרוץ איתם ריצות ארוכות ולבצע אימונים בעצימות גבוהה מבלי שירקדו על הפנים ומבלי שיצטברו אדים על העדשות גם כשמזיעים מאוד.

משקפי שמש לריצה, הידידותיים ביותר לסביבה Zeal Optics Brewer מיוצרים מחומר עשוי צמחים בלבד
משקפי שמש לריצה, הידידותיים ביותר לסביבה Zeal Optics Brewer / צילום: אמזון

משקפי טייסים הטובים ביותר לאימון: MXNX

משקפי טייסים הטובים ביותר לאימון: MXNX

63.28  במלאי
Amazon.com
as of 17 ביוני 2024 16:19

התלבטנו אם להכניס את משקפי השמש האלו לרשימה, הרי לרוץ עם משקפי טייסים? אבל יש מי שבעניין, אז הכנסנו. משקפיי הטייסים של MXNX נותנים תמורה מצוינת למחיר ובסטייל.

לא היינו ממליצים לרוץ מרתון עם המשקפיים האלה, אך בסך הכל אלה משקפיים נוחים, קלים ויתאימו לריצות ואימונים קלים. כמובן שעם סטייל הטייסים הנצחי, המתאים לנשים וגברים, תוכלו להרכיב אותם לכל מקום ובכל זמן.

המחיר של משקפי השמש משתלם ביותר, אך עם המחיר הנמוך מגיעים כמה חסרונות. משקפי השמש עדינים יחסית, נוטים לזוז מעט בקפיצות במהלך האימון והעדשות יכולות לצבור אדים בריצות בהן מזיעים מאוד. אך בסך הכל, אלה משקפי טייסים עם תמורה גבוהה למחיר. אם אתם מתעקשים להתאמן עם משקפי טייסים אתם תהיו מרוצים עם הבחירה.

משקפי טייסים הטובים ביותר לאימון: MXNX
משקפי טייסים הטובים ביותר לאימון: MXNX / צילום: אמזון

משקפי שמש לריצה שסקרנו ושווה לציין

משקפי השמש Smith Lowdown 2 בעיצוב מלבני עם סטייל מעולה ואוניברסלי שהחזיקו היטב על הפנים באימונים עצימים. היו פחות נוחים והעניקו כיסוי לא מספיק לעיניים בריצות בהם השמש היתה חזקה מאוד.

משקפי שמש Native Eyewear Wells הם קלים, נוחים, יציבים על הפנים ובמחיר משתלם. משקפי שמש קצת קטנים שיתאימו לבעלי ראש קטן. סינון העדשות את השמש קצת חלש. 

משקפי השמש Suncloud Rambler נוחים, קלים ובמחיר משתלם. באימונים עצימים המשקפיים זזו יותר מידי על הפנים ולא ישבו מספיק טוב.

חברת Roka מתמחה במשקפי שמש לספורט. סקרנו את Roka Barton משקפי שמש בסטייל מרשים מלבני שישמשו אתכם לכל מקום ולא רק לאימון. אלה משקפי שמש נוחים, לא מחליקים וקלים. אהבנו אותם מאוד, מלבד המחיר. אנו חושבים שהמחיר הגבוה לא מוצדק. 

Roka גם מפורסמים במשקפי טייסים לאימון שהם מייצרים, Roka Falcon או Roka Phonatom. אלה משקפי טייסים בעיצוב מרשים, קלים מאוד אך גם עדינים, ולטעמנו לא מתאימים לאימונים חזקים. המחיר הגבוה 300$ לא מצדיק את התמורה.

שורה תחתונה על משקפי השמש הטובים ביותר לריצה

אל תוותרו על הסטייל בבחירת משקפי שמש לריצה וספורט בחוץ. אנו חושבים שמשקפי שמש Costa Del Mar Rincon לגברים ודגם הPanga לנשים אלו משקפי שמש לריצה הטובים ביותר שיוכלו לשמש אתכם בסטייל, בכל יום לכל אירוע, כולל אימוני ריצה רציניים. משקפי שמש עם מסגרת קז׳ואלית שנראית נהדר, שמספקים ביצועים טכניים שלא נופלים מאלה של משקפי הריצה או רכיבה עם המסגרת ספורטיבית.

עוד טכנולוגיה וציוד...