רשימות על הציוד והגאדג׳טים הטובים ביותר | כל מוצר נבחר לאחר מחקר ובדיקות. נווד נתמך ע״י קוראיו, כשקונים דרך קישורים באתר יתכן שאנו מרוויחים עמלה קטנה המסייעת להרחיב ולתפעל את האתר

רשימות על הציוד והגאדג׳טים הטובים ביותר | נווד נתמך ע״י קוראיו, כשקונים דרך קישורים באתר יתכן כי אנו מרוויחים עמלה המסייעת להרחיב ולתפעל את האתר

התחתונים הטובים ביותר לטיולים, טרקים וליומיום

זוג תחתונים איכותי יעניק נוחות וישמור עליכם נקיים משפשפות. זהו אולי פריט הלבוש החשוב ביותר שאתם לובשים כרגע. בדקנו ובחרנו את התחתונים הטובים ביותר לטיולים, טרקים, ליומיום ואפילו לריצה.
תחתונים מומלצים לטרקים וליומיום Exofficio

על תחתונים אין מה לחשוב יותר מידי, העיקר שיהיו נקיים. אז זהו שלא… תחתונים זה דבר. תחתונים הם פריט הלבוש החשוב ביותר שנמצא כרגע עליכם ואם אתם יוצאים לטרק אז חשיבות התחתונים עולה פי כמה. זוג התחתונים הנכון מתחת למכנסיים ישמור שיהיה לכם נוח, תהיו יבשים וללא שפשפות. בחרנו את התחתונים הטובים ביותר לטרקים, ליומיום ואפילו לריצה.

ההמלצות שלנו

תוכן עניינים

טיפים מהירים לבחירת תחתונים מתאימים לטיול הבא

מינימליזם מתחיל בתחתונים. כשהדבר הזה נפל לנו, התחלנו באופן הדרגתי להעיף תחתונים מהארון. המטרה הייתה להחזיק כמה שפחות זוגות תחתונים בארון, אבל שכל זוג תחתונים יהיה הכי טוב שאפשר להשיג. אז התחלנו לחפש את זוג התחתונים הטוב ביותר שאפשר להשיג. הדרישה העיקרית הייתה שהתחתונים יהיו רב-שימושיים, כלומר שיהיו טובים ונוחים ליומיום במשרד אך יתאימו באותה מידה לטרק קשוח ולא יגרמו לשפשפות. 

כדי לעמוד בדרישה הזאת חיפשנו בתחתונים שלנו ארבע תכונות:

  1. תחתונים מנדפים שמתייבשים במהירות
  2. נוחות
  3. תחתונים ללא תגיות בכלל ועם גומי מותניים שטוח ונוח
  4. תחתונים אנטי-בקטריאליים ודוחים ריחות

חפשו תחתונים מנדפים שמתייבשים במהירות

פחות כותנה יותר טוב. כותנה נרטבת מהר ונשארת רטובה. אתם לא רוצים לחות ורטיבות באזור המפשעה – השפשפת תפרוץ במהרה ותחריב לכם את הטרק. עדיף שהתחתונים יהיו מבד סינתטי שמנדף את הזיעה ביעילות ומתייבש מהר.

ברשת תוכלו למצוא הרבה המלצות לתחתונים מצמר מרינו. לצמר מרינו יתרונות לטיול מינימליסטי אך גם חסרונות, בעקרון עצתי היא לוותר על תחתוני מרינו. צמר מרינו יכול לגרד ואתם לא רוצים כל הזמן לרצות לגרד את האזור, זה לא נראה טוב. 

על התחתונים קודם כל להיות נוחים

שהתחתונים יהיו נוחים זה כנראה הדבר הראשון שצריך לעניין אתכם. כדי שיהיה נוח וללא הפתעות מציקות תבחרו את גזרת התחתונים שאתם רגילים אליה ונוח לכם בה. לגברים יש שלוש גזרות עיקריות: תחתוני סבא, בוקסר, בוקסר צמוד.

תחתוני סבא (Briefs) – אם כבר תחתונים כאלה, אז רק צמודים עם תמיכה טובה. פחות מתאימים לפעילות אתגרים וטרקים, בטח למי שסובלים משפשפות, בגלל החיכוך בין הירכיים.

בוקסר (Boxer) – גזרה יותר רפויה שמכסה את הירכיים. חשוב שבוקסר יהיה במידה המתאימה כדי שלא יהיה רפוי מידי ויתחכך בגוף. בבוקסר רפוי מידי יהיו שאריות בד שיתגלגלו ויאספו כלפי מעלה בלבישת המכנסיים ויגרמו לאי נוחות.

בוקסר צמוד (Boxer Briefs) – הגזרה המתאימה ביותר לטיולים וטרקים. הגזרה שעובדת לי הכי טוב, עם מינימום חיכוך בירכיים. יושבים צמוד ומספקים תמיכה טובה יותר מבוקסר רגיל. נוחים ומתאימים לפעילות אתגרית מאומצת וטרקים.

לא משנה באיזו גזרה בחרתם אתם רוצים  שהתחתונים ישבו טוב, בנוחות, אך שלא יהיו צמודים מידי. היזהרו מתחתונים רפויים מידי שהבד שלהם ירקד בזמן פעילות, יחכך את העור ויגרום לשפשפת.

תחתונים לטרקים
בתחתוני גברים תמצאו 3 גזרות שונות. כדי שיהיה נוח וללא הפתעות מציקות תבחרו את גזרת התחתונים שאתם רגילים אליה ונוח לכם בה.

תחתונים ללא תגיות ועם גומי מותניים שטוח ונוח

שני דברים נוספים שיש לשים לב אליהם בבחירת התחתונים הם אם יש תגית בתחתונים והאם גומי התחתונים נוח ושטוח. ראשית, חפשו תחתונים ללא תגיות. בתגיות הכוונה לפתקים המעצבנים ושורטים, לרוב בחלק האחורי של התחתונים.
שנית, וודאו כי גומי המותניים של התחתון שטוח ונוח על המותן. גומי שטוח לא יתחכך על העור כשאתם נושאים תיק גב. על הגומי להיות איכותי, לשמור על האלסטיות ולא להתבלות גם לאחר שימושים רבים.

תחתונים אנטי-בקטריאליים ודוחים ריחות

אזור המפשעה הוא לא המקום הכי מאוורר בעיר, על אחת כמה וכמה בעת פעילות מאומצת כמו טרק. זיעה וחוסר אוורור יביאו במהרה לתחתון מסריח. תחתונים מסוימים כוללים מאפיינים אנטי-מיקרוביאליים שעוזרים למנוע היווצרות בקטריות וכתוצאה מכך למנוע את הריח המסריח שיכול להיווצר בבית הגידול הזה.
לצמר מרינו יש יכולות אנטי-בקטריאליות מדהימות והוא דוחה ריחות טבעי (אני מכיר מטיילים מינימליסטים בטיול ארוך עם שני תחתוני מרינו בלבד בתיק), אך מרינו יכול לגרד. מעבר למרינו, ישנם תחתונים עם חומרים אנטי-בקטריאליים, כמו ננו-סילבר, שמצליחים להפחית משמעותית את היווצרות הבקטריות בתחתונים. חומרים אלה לרוב דוהים ויעילות פעולתם פוחתת עם הזמן.

התחתונים הטובים ביותר לטרקים וליומיום: Exofficio Give-N-Go

התחתונים הטובים ביותר לטרקים וליומיום: ExOfficio Men's Give-N-Go Boxer Brief

88.89
64.58
 במלאי
5 new from ₪63.39
משלוח חינם
Amazon.com
as of 25 במאי 2022 22:48

את התחתון הפופולרי ביותר של Exofficio תמצאו מככב כמעט בכל פוסט על תחתוני טיולים ואריזה מינימליסטית. תחתוני Exofficio Give-N-Go נוחים עם רצועת מותן שטוחה ומצליח להשאיר את אזור המפשעה יבש ורענן גם לאחר פעילות מאומצת כמו טרק. התחתונים עשויים מבד Mesh סינתטי ומאוורר שמאפשר זרימת אוויר ומאפשר לתחתונים להתייבש מהר.

התחתונים של Exofficio מצוידים בחומר אנטי-בקטיריאלי המונע הצטברות חיידקים ודוחה ריחות רעים. היכולת האנטי-בקטריאלית של התחתונים סייעה להפוך אותם לתחתונים החביבים ביותר על מטיילים מינימליסטיים. מטיילים שמעדיפים לארוז מעט מצליחים לטייל חודשים רבים עם שניים-שלושה תחתוני Exofficio Give-N-Go בלבד. 
חסרון שמצאנו בתחתונים הוא שהחלק הקדמי שטוח מידי ולא מספיק מרחב.

התחתונים הטובים ביותר לריצה ופעילות אתגרית: Runderwear

התחתונים הטובים ביותר לריצה: Runderwear Boxer Briefs - Chafe-Free, Performance Running Underwear

102.57  במלאי
4 new from ₪81.88
משלוח חינם
Amazon.com
as of 25 במאי 2022 22:48

חברת Runderwear מתמחה בבגדי ריצה תחתונים (Base layers). החברה מייצרת מעט מוצרים אבל כל אחד מהם באיכות הגבוהה ביותר. התחתונים של Runderwear עשויים מבד סינתטי רך ונעים, ותוכננו לפעילות כך שימנעו שפשפות (Chafe-free). התחתונים נועדו ותוכננו כך שיהיה אפשר לרוץ אתם, ומכאן כינויים- Running boxer short. התחתון גמיש, נצמד לגוף וזז עם תנועות הגוף בדומה לחוויה בריצה עם טייץ. התחתונים של Runderwear נושמים, מתייבשים מהר, מנדפים את הזיעה ביעילות מהגוף וכך שומרים על אזור המפשעה יבש ונקי משפשפות.

עם התחתונים של Runderwear, תוכלו לחסוך לעצמכם את החיפוש אחרי מכנסי ריצה איכותיים ויקרים שלא יעשו לכם שפשפת. את התחתונים תוכלו ללבוש מתחת לכל מכנסי ריצה בסיסיים בלי שום חשש. תוכלו גם לרוץ עם התחתונים בלבד, ללא מכנס מעליהם, המראה הוא של ריצה בטייץ.

מלבד פעילות מאומצת כמו טרק , ריצה או פעילות אתגרית אחרת, התחתונים טובים מאוד גם ללבישה יומיומית. התחתונים נוחים ואינם מורגשים על הגוף. התחתונים ללא תגיות בכלל וזמינים בגזרת בוקסר קצרה וארוכה. הגזרה הארוכה מגיעה עד מעל הברכיים ונראית יותר כמו טייץ.

תחתונים ראויים לציון: Mack Weldon Airknitx

מק וולדון הוא אחד ממותני התחתונים הטובים ביותר, ודגם ה-Airknitx הוא ללא ספק מהתחתונים הטובים ביותר שתלבשו. איכות התחתון משתווה לזו של הבחירה הראשונה שלנו- Exofficio Give-N-Go, והסיבה היחידה שהם לא נבחרו למקום הראשון היא שהם לא נשלחים ישירות לישראל וניתן להשיגם רק באתר של Mack Weldon

התחתונים עשויים מבד Mesh סינתטי,  מרגישים רכים ונעימים על הגוף. התחתונים קלים, גמישים, נצמדים היטב כך שהם גם נוחים מאוד וגם ניתן לבצע אתם פעילות אתגרית מאומצת ולצאת לטרקים ארוכים. למען האמת, התחתונים כה נוחים שתרצו ללבוש אותם בכל יום לכל מקום. בד הMesh של התחתונים נושם ומנדף ומאפשר כניסת אוויר והופך את התחתונים למאווררים מאוד. הבד מתאים מאוד לימים חמים ופעילות מאומצת כמו טרקים או סתם טיול של יום שלם בעיר.

התחתונים כמו אלה של Exofficio, מצוידים בחומר אנטי-בקטריאלי שמונע הצטברות של חיידקים גם לאחר פעילות מאומצת וכך  התחתונים דוחים ריחות ואינם מסריחים גם אחרי יום ארוך ומאומץ בו לבשתם אותם. התכונה האנטי-בקטריאלית יחד עם הנידוף היעיל משאירים את המפשעה יבשה ורעננה. התחתונים ללא תגיות כלל והמידע עליו כמו הרכב הבד וכו׳ מודפס בקטן על גבי התחתונים. תוכלו לרכוש את התחתונים בשני אורכים שונים- תחתונים באורך רגיל של חמישה אינץ׳ ותחתונים ארוכים יותר שמגיעים ממש על מעל הברכיים באורך שמונה אינץ׳.

לרכישת תחתונים Mack Weldon Airknitx

התחתונים הטובים ביותר לטרקים
התחתונים Airknitx של Mack Weldon זמינים בשני אורכים הרגיל באורך חמישה אינץ׳ (משמאל באדום) ותחתונים ארוכים יותר באורך שמונה אינץ׳ (מימין) / צילום: אתר Mac Weldon

קריאה נוספת