בקבוקי המים הטובים ביותר לטיולים וליומיום

סקרנו בקבוקי שתייה מומלצים כדי לבחור את בקבוק המים הטוב ביותר לטיולים וליומיום. בקבוקי שתייה מנירוסטה, פלסטיק ואפילו מזכוכית. בקבוקי השתייה הטובים ביותר לטרק קשוח, לאימון, או לעוד יום בלימודים או במשרד.
בקבוק המים הטוב ביותר הידרו פלסק

סקרנו בקבוקי שתייה מומלצים (ושתינו הרבה מים) כדי למצוא את בקבוק המים הטוב ביותר. 

בקבוקי מים חד פעמיים מפלסטיק הם נטל על כדור הארץ. בקבוקי מים רב פעמיים, נראים טוב, חוסכים כסף, נוחים לשתיה, ואין סיבה לא להצטייד בהם.

התמקדנו בבקבוקי מים מנירוסטה שהם לדעתנו הטובים ביותר. אך גם בחרנו את בקבוק המים הטוב ביותר מפלסטיק ואת בקבוק השתייה הטוב ביותר מזכוכית. כל בקבוקי המים שבחרנו כטובים ביותר יוכלו לשמש אתכם בטרק קשוח או ביומיום על השולחן באוניברסיטה או במשרד.

ישנם הרבה משתנים שהופכים בקבוק מים לבקבוק מים טוב. בסקירת בקבוקי השתיה התמקדנו במשתנים הבאים: חיפשנו בקבוק שהמים זורמים היטב בעת לגימה ממנו. בדקנו שהבקבוקים שומרים על קור לאורך זמן. בדקנו שבקבוקי השתיה לא נוזלים גם אם הם שוכבים על הרצפה או זרוקים בתיק. חיפשנו בקבוקי מים עמידים שיחזיקו לאורך שנים. ווידאנו כי בקבוקי השתיה בבחירות שלנו נקיים מחומרים כמו BPA או PVC. בדקנו האם בקבוקי המים קלים לניקוי והאם ניתן לשטוף אותם במדיח. התייחסנו גם למשקל הבקבוק, כדי שלא יהיה כבד מידי בעת הטיול, לקוטר הבקבוק והאם הוא נכנס למעמד הכוסות הסטנדרטי ברכבים. וכמובן, למחיר הבקבוק.

לא ניתן למצוא בקבוק מים שמנצח בכל הפרמטרים. בקבוקים שונים יתאימו לאנשים שונים בהתאם לצרכים וסגנון השתייה. שקללנו את הנתונים כדי לבחור את בקבוק המים הטוב ביותר.

בבחירת בקבוקי השתייה המומלצים ביותר הסתייענו בסקירות מהאתרים הבאים:
Gear Patrol ,Wirecutter, Cleverhiker, Outdoorgearlab. ביצענו בדיקה וסקירה לבקבוקים נבחרים כדי לבחור את בקבוק השתייה הטוב ביותר.

ההמלצות שלנו

תוכן עניינים

בקבוק המים הטוב ביותר: Hydro Flask Standard Mouth

בקבוק המים הטוב ביותר: Hydro Flask Standard Mouth

156.87  במלאי
Amazon.com
as of 16 ביוני 2024 16:38

יתרונות: מים זורמים היטב, מבודד מצוין ושומר על קור לאורך זמן, עמיד, לא נוזל, BPA Free, לא מזיע, ניתן לשטוף במדיח, ניתן להחליף בין מכסים בהתאם לסגנון השתיה המועדף, מתאים למעמדי הכוסות הסטנדרטיים ברכבים, נכנס בקלות לכיס צד בתיק, ידית אחיזה במכסה, צבעים רבים, עיצוב פשוט ומרענן

חסרונות: יקר, פייה צרה מקשה על ניקוי ידני או על הכנסת קרח

בקבוק המים Hydro Flask Standard Mouth  הוא בקבוק שתייה נהדר, אמין שיחזיק זמן רב. הבקבוקים של Hydro Flask בעלי עיצוב פשוט ונוח עם צבעים שמושכים את העין. זהו בקבוק שתיה מושלם לטיולים וליומיום.

הבקבוק זמין במספר נפחים: 530 מ״ל , 620 מ״ל (מומלץ), 710 מ״ל

בקבוק נירוסטה עם בידוד כפול ששומר על קור לאורך זמן רב (18-20 שעות) ועל חום למשך 8-10 שעות). הבקבוק אינו מזיע, גם אם תמלאו בו נוזל חם לא תצטבר עליו לחות שתגרום לו להחליק לכם מהיד.

הבקבוק זמין במגוון צבעים בהירים ויפים שהפכו לסימון ההיכר של Hydro Flask. הבקבוק עמיד מאוד ויספוג מכות בחלקו התחתון ובצד ללא בעיה. הוא יחזיק לכם שנים, והמראה הנהדר שלו ישמר גם הוא לאורך זמן.

בקבוק מים Hydro Flask
בקבוק המים הטוב ביותר Hydro Flask Standard Mouth / Photo by Scott Osborn on Unsplash

הבקבוק מגיע עם מכסה פלסטיק Flex שניתן להחליף בהתאם לסגנון השתייה שלכם. קיימים שני מכסים, מכסה Flex שמגיע עם הבקבוק ומכסה ספורט, שניתן לרכוש בנפרד. בדקנו נזילות מהבקבוק עם שני המכסים ובאף אחד מהם לא דלפו מים. גם כשהבקבוק היה זרוק בתיק לא נזלה ממנו אף טיפה.

אנו ממליצים על המכסה הגמיש על פני מכסה הספורט. המים במכסה הגמיש זורמים טוב יותר, ואת הפייה במכסה הספורט יש סיכוי שלא תסגרו עד הסוף מה שיגרום למים להישפך.

אם תשתו ישירות מהבקבוק ללא כל מכסה, תגלו שלבקבוק הזה יש קצה מתכתי שמחקה את שפת הכוס באופן הכי טוב, מבין כל הבקבוקים שסקרנו.

מכסה Flex (משמאל) ומכסה ספורט בבקבוק מים Hydro Flask
מכסה Flex (משמאל) ומכסה ספורט בבקבוק מים Hydro Flask / צילום: אתר Hydro Flask

620 מ״ל זהו הנפח המומלץ לבקבוק של Hydro Flask. עיצוב הבקבוק גבוה וצר, כך שתוכלו לאחוז ולהטות אותו בקלות כדי לשתות. הבקבוק אינו מסורבל ונוח לשתייה, גם תוך כדי תנועה. אם אתם מעדיפים יותר מים, הבקבוק בנפח 710 מ״ל גם בגודל טוב.

העיצוב הצר של הבקבוק מאפשר לו להיכנס בקלות למרבית מעמדי הכוסות הסטנדרטיים ברכבים. תוכלו להכניסו בקלות לכל כיס צד בתרמיל.

פתח המים של הבקבוק הוא 2.5 ס״מ, מספיק רחב כדי לדחוף קרח פנימה ומספיק צר כדי שיהיה נוח לשתייה, בלי שמים ישפכו או יכנסו לאף.

בקבוק המים של Hydro Flask  הוא הטוב ביותר לטרקים, טיולים קלים וליומיום. משקלו 320 גרם (לבקבוק ריק בנפח 620 מ״ל). זה לא בקבוק קל, אך מרבית הבקבוקים בקטגוריה הזו כבדים ממנו. ראו את הYETI Rambler המצוין ששוקל 462 גרם לבקבוק ריק בנפח 530 מ״ל.

בקבוק מים Hydro Flask נכנס למעמדי הכוסות ברכבים וכיס הצד בתרמיל
בקבוק מים Hydro Flask נכנס למעמדי הכוסות ברכבים וכיס הצד בתרמיל / צילום: Hydro Flask

אנו מצפים לבדוק בשבועות הקרובים את בקבוקי השתייה החדשים של Hydro Flask מסדרת Trail. זוהי תוספת יפה לליין הבקבוקים של החברה. בסדרת הTrail צומצם משקל הבקבוק ב25%, ביחס לבקבוק זהה בסדרה הרגילה. כבר ניתן לומר שאלה הבקבוקים היקרים ביותר של Hydro Flask. אם אתם לא מטיילים סדרתיים, לא בטוח שמחירם שווה את המשקל המופחת.

בקבוק המים הטוב ביותר עם פתח רחב: YETI Rambler

בקבוק המים הטוב ביותר עם פתח רחב לשתיה: YETI Rambler

111.70  במלאי
11 new from ₪111.70
1 used from ₪108.39
משלוח חינם
Amazon.com
as of 16 ביוני 2024 16:38

יתרונות: מים זורמים היטב, מבודד ושומר על קור לאורך זמן, עמיד, לא נוזל, BPA Free, לא מזיע, ניתן לשטוף במדיח, ידית אחיזה במכסה, צבעים רבים

חסרונות: כבד, רק הבקבוק בנפח הקטן (חצי ליטר) מתאים למעמדי הכוסות הסטנדרטיים ברכבים, יקר

התלבטנו רבות אם לבחור בבקבוק מים YETI Rambler כבקבוק הטוב ביותר באופן כללי. הוא הפסיד בקרב צמוד לHydro Flask רק משום שאינו נכנס למעמדי כוסות סטנדרטיים ברכבים ומכיוון שהוא כבד יותר. אך אל תטעו, זהו בקבוק איכותי ומדהים.

הבקבוק של YETI מרשים משום שהוא בקבוק המים הטוב ביותר עם פתח רחב אך גם בעל מתאם פריק בעל פייה צרה ונוחה לשתייה. זה הופך אותו לבקבוק מים מגוון ומתאים לשתייה בכל מצב או פעילות, דרך פתח שתייה רחב או פייה צרה לבחירתכם. אם הגיוון הזה מדבר אליכם תבחרו בבקבוק YETI Rambler. לא תתחרטו אם תצטיידו בו.

הבקבוק איכותי בצורה בלתי רגילה. אחת הביקורות ציינה שהוא מזכיר את האייפון באיכותו. זהו הבקבוק העמיד ביותר שתמצאו.

הבקבוק של YETI זמין במספר נפחים: 530 מ״ל, 770 מ״ל, 1065 מ״ל
באמזון זה יהיה כתוב כך: 18oz, 26oz, 36oz

בקבוק השתייה הטוב ביותר עם פתח רחב: YETI Rambler
בקבוק השתייה הטוב ביותר עם פתח רחב: YETI Rambler. הבקבוק המגוון ביותר שתמצאו / צילום: Yeti

הבקבוק מבודד היטב על ידי שתי שכבות נירוסטה איכותית. כך שהמים נשמרים קרים לאורך זמן. הבקבוק אינו מזיע ולא תצטבר עליו לחות גם אם מזגתם בתוכו נוזל חם, כך שהוא יחליק לכם מהיד.

הבקבוק בעל פתח שתייה רחב, אליו מוברגת פיה צרה ונוחה לשתייה Chug Cup. המים לא נשפכים גם אם תלגמו בתנועה. עם הYETI כבר ישר מחוץ לקופסה, תוכלו לשתות מפיה רחבה או צרה, והוא ישמש אתכם היטב במרבית הפעילויות שלכם. את הפיה הצרה ניתן לפרק בקלות לחשוף פתח רחב ולשתות משפת הבקבוק, להכניס קרח או לנקות עם מברשת לניקוי בקבוקים.

ניתן לשלב בבקבוק מספר מכסים של YETI  כמו: MagDock, Straw Cup או ה-Chug Cup שמגיע עם הבקבוק, כל המכסים ניתנים להחלפה ותוכלו לבחור את המכסה המועדף עליכם בהתאם לסגנון השתייה שלכם. המכסים עמידים מפני נזילות והעיצוב שלהם מאפשר אחיזה נוחה של הבקבוק באמצעות ידית.

מכסה ברירת המחדל שהבקבוק של YETI מגיע איתו. בקבוק מגוון לכל מצב ופעילות
מכסה ברירת המחדל שהבקבוק של YETI מגיע איתו. בקבוק מגוון לכל מצב ופעילות / צילום: Yeti

אנו מעדיפים את הבקבוק בנפח חצי ליטר מכיוון שהוא נכנס בקלות למעמדי הכוסות הסטנדרטיים ברכבים. אבל בוא נודה, חצי ליטר זהו נפח קטן מידי ועדיף להצטייד בבקבוק בנפח של 770 מ״ל שלצערנו רחב מידי למרבית מעמדי הכוסות ברכבים וקשה להכניס אותו לכיס הצד בתרמיל.

זהו אינו בקבוק שתייה מושלם לטרקים. הבקבוק כבד ונפח החצי ליטר שוקל 462 גרם כשהבקבוק ריק.

חלופה נוספת לבקבוק שתייה עם פתח רחב הוא Hydro Flask Wide Mouth. בעינינו הוא פחות טוב מהYETI אבל אם אתם אוהבים את Hydro Flask תיהנו מאוד מהבקבוק הזה. מומלץ בנפח 590 מ״ל (20oz) הקומפקטי עם מכסה קש ללגימות קטנות בעת נהיגה.

בקבוק המים המשתלם ביותר: Takeya Actives

בקבוק המים המשתלם ביותר: Takeya Actives

126.56
111.66
 במלאי
1 used from ₪86.64
משלוח חינם
Amazon.com
as of 16 ביוני 2024 16:38

יתרונות: מחיר משתלם, מים זורמים היטב, מבודד ושומר על קור לאורך זמן, עמיד, לא נוזל, BPA Free, ידית אחיזה במכסה, נכנס בקלות למעמדי כוסות סטנדרטיים ברכב (בנפח 650 מ״ל)

חסרונות: כבד, ניתן לשטוף במדיח רק את המכסה, מכסה פחות איכותי, שכבת הסיליקון בתחתית נופלת בקלות

בקבוק המים Takeya Actives זמין בכמה נפחים: 530 מ״ל, 650 מ״ל, 710 מ״ל, 950 מ״ל, 1200 מ״ל, 1900 מ״ל

בקבוק המים המשתלם ביותר Takeya Actives
בקבוק המים המשתלם ביותר Takeya Actives / צילום: Takeya

Takeya Actives נותן תמורה טובה ביותר עבור המחיר. הבקבוק עמיד, שומר על קור לאורך זמן (עם נירוסטה כפולה) ולא נוזל גם כאשר הוא בשכיבה או אפילו הפוך. הבקבוק מגיע עם פיה צרה, נוחה לשתייה. ניתן גם לרכוש מכסה תואם עם קשית.

אנו ממליצים על הבקבוק בנפח 650 מ״ל הוא בגודל מצוין לאחיזה ולסחיבה, עם מספיק מים. בנוסף, הוא נכנס בקלות למעמדי הכוסות הסטנדרטיים ברכב.

הבקבוק אינו מושלם לטיולים ומעט כבד (450 גרם לבקבוק ריק בנפח 650 מ״ל).

בקבוק המים הטוב ביותר מפלסטיק: Thermos Hydration 24

בקבוק מים מפלסטיק הטוב ביותר: Thermos Hydration 24

 לא במלאי
Amazon.com

יתרונות: מחיר משתלם, קל משקל, פיה צרה נוחה לשתייה, ניתן לשטוף במדיח, בעל נעילה כדי שמים לא ידלפו, BPA Free, מתאים לרוב מחזיקי הכוסות הסטנדרטיים ברכבים

חסרונות: לא מבודד, זמין בנפח אחד בלבד 710 מ״ל, חוסר באביזרים (לא ניתן להחליף מכסים)

Thermos Hydration 24 הוא בקבוק השתייה מפלסטיק הטוב ביותר שתוכלו להצטייד בו. הבקבוק זמין בנפח אחד בלבד של 710 מ״ל (24oz).

בקבוקי פלסטיק קלים הרבה יותר מבקבוקי נירוסטה ורבים מעדיפים אותם על אף שאינם מבודדים ושומרים על המים קרים. כך גם הבקבוק של תרמוס ששוקל, בעודו ריק, 185 גרם בלבד (פחות מכל בקבוקי הנירוסטה שבדקנו). בקבוקי פלסטיק זולים יותר מנירוסטה, וגם כאן מחיר הבקבוק השל תרמוס משתלם ועומד על 11-13$, תלוי בצבע שתבחרו.

לבקבוק פתח שתיה רחב שמאפשר לזרוק פנימה קוביות קרח או לנקות בקלות עם מברשת ניקוי (ניתן גם לשטוף במדיח כלים ללא בעיה). למכסה פיה צרה נוחה לשתיה, כך שלא תצטרכו לחשוש שמים ישפכו עליכם כשתלגמו מהבקבוק תוך כדי נסיעה.

בקבוק הפלסטיק הטוב ביותר שייך לThermos
בקבוק הפלסטיק הטוב ביותר שייך לThermos. אם תרצו אז לבקבוק טבעת שמאפשרת מעקב אחרי צריכת המים / צילום: Thermos

הבקבוק של תרמוס בעל עיצוב פשוט ונוח לנשיאה, ומתאים למרבית מעמדי הכוסות שתפגשו במכוניות. המכסה מחובר לבקבוק וניתן לפתוח אותו בלחיצה כפתור, כך שהמכסה לא ייפול על רצפת האוטו בעת נסיעה.

הבקבוק אינו נוזל גם כאשר הוא זרוק בתיק. באמצעות טבעת ניתן לנעול את המכסה כך שלא ידלוף.

למי שאוהב לעקוב אחר צריכת המים שלו, לבקבוק יש טבעת עם ספרות אותה ניתן לסובב ולעקוב אחרי מספר הבקבוקים ששתיתם ביום.

חלופה נוספת לבקבוק מים מצוין מפלסטיק הוא CamelBak Chute Mag. בקבוק זה מגיע בנפחים שונים: 590 מ״ל, 740 מ״ל, 1 ליטר ו1.5 ליטר. בשונה מבקבוק הפלסטיק של תרמוס שזמין רק ב-710 מ״ל. בנוסף,  לבקבוק של CamelBak זמינים מכסים מסוגים שונים, כמו מכסה עם קשית. תוכלו להחליפם בהתאם לסגנון השתייה ולפעילות שלכם.

בקבוק מים מפלסטיק מומלץ CamelBak
בקבוק מים מפלסטיק מומלץ CamelBak / צילום: CamelBak

בקבוק זכוכית הטוב ביותר: Ello Pure 20

בקבוק זכוכית הטוב ביותר: Ello Pure 20

 לא במלאי
Amazon.com

יתרונות: מחיר סביר, מים טעימים מבקבוק זכוכית, ניתן לנקות במדיח (צריך להסיר את השרוול), קל לאחיזה, פיה צרה נוחה לשתייה גם בתנועה, נכנס בקלות לרוב מעמדי הכוסות הסטנדרטיים ברכבים

חסרונות: שביר, כבד, זמין בנפח אחד 590 מ״ל

ידוע שמים טעימים יותר מבקבוק זכוכית. Ello Pure 20 זהו בקבוק מים מזכוכית הטוב ביותר שתוכלו להצטייד בו. מחיר הבקבוק משתלם, ותוכלו לרכוש אותו ב-10$ לא כולל משלוח.

אנו אוהבים את העיצוב הפשוט והלא מתחכם של הבקבוק. בקבוק צר וגבוה עם שרוול סיליקון שניתן לאחוז בקלות ביד אחת. את הבקבוק ניתן להכניס בקלות למעמד הכוסות בכל רכב או לכיס הצד בתרמיל. בזכות הפיה הצרה של הבקבוק, תוכלו לשתות בהנאה, מבלי לחשוש שמים ישפכו עליכם, גם בזמן נסיעה.

בקבוק הזכוכית הטוב ביותר: Ello Pure 20
בקבוק הזכוכית הטוב ביותר: Ello Pure 20 / צילום: Amazon

על אף שזהו בקבוק זכוכית, הוא בקבוק עמיד, ויידרש מאמץ כדי לשבור אותו. מצד שני, זה עדיין בקבוק זכוכית.

הבקבוק אינו נוזל, המכסה שלו קל לפתיחה ובעל מבנה ארגונומי עם טבעת שאפשרת לשאת את הבקבוק בקלות. ניתן לשטוף את הבקבוק במדיח, אך נדרש להסיר את כיסוי הסיליקון שמגן על הזכוכית.

תג המחיר הסביר והעיצוב הפשוט והצר גרם לנו לבחור ב Ello Pure 20  לבקבוק השתייה מזכוכית הטוב ביותר.

חלופה נוספת לבקבוק זכוכית מצוין היא הבקבוק Purifyou Premium . זמין בנפח 350 מ״ל, 650 מ״ל (מומלץ) או 900 מ״ל. זהו בקבוק מצוין, והוא אף הבחירה של אתר Wirecutter לבקבוק הזכוכית הטוב ביותר. שני חסרונות של הבקבוק שמנעו מאתנו לבחור בו כבחירה הראשונה שלנו – יקר יותר (25$), הבקבוק בנפח 650 מ״ל לא נכנס למרבית מעמדי הכוסות הסטנדרטיים ברכבים או לכיסי הצד המיועדים לבקבוק בתרמיל.

בקבוק ספורט הטוב ביותר: Specialized Purist 22

בקבוק ספורט הטוב ביותר: Specialized Purist 22

 לא במלאי
Amazon.com

יתרונות: קל, לא נוזל, ניתן לפתיחה בלי ידיים, BPA Free

חסרונות: מים זורמים לאט אם לא לוחצים על הבקבוק

אם אתם צריכים לקחת אתכם בקבוק שתייה ספורטיבי קל משקל לריצה, רכיבה או לאימון גופני אחר,  Specialized Purist 22 יהיה בקבוק המים הטוב ביותר עבורכם. הבקבוק שוקל רק 90 גרם, כך שלא יכביד עליכם בשום אופן באימון. הבקבוק בנפח 650 מ״ל.

Specialized מייצרים בקבוקי שתייה מצוינים לספורט, לא פחות מהאופניים המעולים שהם מייצרים. החומר ממנו מיוצר הבקבוק מונע הצטברות של כתמים, ריח ועובש, כפי שקורה בבקבוקי ספורט אחרים. המים נשארים נקיים וטעימים.

פיית הבקבוק עם שסתום שמונע ממים לדלוף ממנו. תפעול הבקבוק פשוט ופתיחת הפייה יכולה להתבצע ללא ידיים, ללא צורך בסיבוב הפקק. אם אתם בריצה או רכיבה תוכלו פשוט למשוך את הפיה עם השיניים ולשתות. בעת לגימה, המים זורמים דרך השסתום ונוח ללגום מהבקבוק בתנועה. יש ביקרות הטוענות שכדי שמספיק מים יזרמו צריך ללחוץ חזק על הבקבוק. אך הכוונה בבקבוק ספורט אלו לגימות קטנות ומדודות ולנו זה לא הפריע.

קוטרו של הבקבוק נוח לאחיזה ביד אחת, כראוי לבקבוק שתייה ספורטיבי. גובה הבקבוק 9.5 ס״מ עם המכסה. הבקבוק ללא חומרים בעייתיים כמו BPA.

בקבוק מים מתקפל הטוב ביותר: Hydrapak Flux

בקבוק מים מתקפל הטוב ביותר: Hydrapak Flux

 לא במלאי
Amazon.com

יתרונות: קל משקל ומינימליסטי, קל לאחיזה, לא נוזל, BPA Free, ניתן לשטיפה במדיח, ניתן להתאים לו אביזרים כמו פילטר מים

חסרונות: סופג טעמים

בקבוק שתייה מתקפל לא שמור רק למטיילים מינימליסטיים או מטיילי אולטרה לייט. כל אדם שמטייל או הולך למשרד ורוצה לחסוך משקל ומקום בתיק ייהנה מהבקבוק המתקפל Hydrapak Flux.

הבקבוק זמין בשני נפחים: ליטר וליטר וחצי. הFlux מתגלגל בקלות לגודל קטנטן וחוזר לצורתו מיד כשהוא נפרש. נעים ללגום מים מהבקבוק. בעת ששותים המים זורמים היטב ואין חשש שישפכו עליכם בזכות הפיה הצרה.

בניגוד לבקבוקי שתייה מתקפלים ורכים אחרים כיף לשתות מה- Flux.התחושה כאן דומה לשתייה מבקבוק קשיח. הבקבוק בנוי היטב ועשוי מTPU עמיד. גם לאחר עשרות רבות של פעמים בהם קיפלנו אותו צורתו נשמרה והוא לא התבלה או הצ׳טקמק.

בדקנו את הבקבוק בזוויות רבות, הבקבוק אינו נוזל או דולף. בנוסף, ניתן להתאים אליו אביזרים רבים של Hydrapak כמו פילטר מים. הבקבוק ניתן להקפאה ואפשר להכניס אותו לשטיפה במדיח.

המשקל הנמוך (80 גרם) והעיצוב הקומפקטי של ה- Flux הופכים אותו נהדר לכל אחד, אך הוא מושלם עבור טרקים וטיולים בשל משקלו וגודלו.

החיסרון בבקבוק זה החומר ממנו בנוי שסופג טעמים. אם תמלאו מיץ תפוזים למים שלכם לאחר מכן יהיה טעם של מיץ תפוזים. אנו ממליצים לשתות מהבקבוק הזה מים בלבד.

בקבוקי מים נוספים ששווה לציין

בדקנו מספר בקבוקים שהרשימו אותנו, אך לא נכנסו לבחירות שלנו. אנו חושבים שנכון לציין אותם, כמה מהם בעלי מאפיינים ייחודיים שאולי יתאימו לכם באופן אישי.

בקבוק מים צר ונוח לנשיאה: Miir 23

בקבוק המים של Miir מעוצב בפשטות ונוח לנשיאה בזכות ידית גבוהה. הבקבוק, ללא גימיקים ועונה על הדרישות החשובות מבקבוק מים איכותי. הוא מבודד היטב ושומר על קור לאורך זמן, נעים לשתות ממנו ואינו נוזל. הבקבוק מכיל מספיק מים (680 מ״ל) ועדיין צר קומפקטי, כך שיושב בבטחה בכל מעמד כוסות סטנדרטי ברכב.  בנוסף, הוא קל משקל ביחס לבקבוקי נירוסטה אחרים ויהיה נוח לטיולים. זה עדיין בקבוק פחות עמיד מהבחירות שלנו.

בקבוק צר ונוח לנשיאה Miir 23
בקבוק צר ונוח לנשיאה Miir 23 / צילום: Amazon

בקבוק מים שומר על קור: The coldest water bottle

בקבוק הנירוסטה הזה יחסית חדש בשוק אבל כבר הספיק לצבור אלפי ביקורות חיוביות באמזון. שם הבקבוק מעיד על מהותו. היצרן מצהיר על מים קרים עד 36 שעות ומשקה חם עד 13 שעות. בפועל זה פחות, אך עדיין יותר מבקבוקי הבחירה שלנו. בסך הכל זהו בקבוק איכותי למי שמים קרים לאורך זמן זה הפקטור החשוב עבורו. האותיות על הבקבוק מתקלפות ונמסות יחסית מהר מה שפוגע במראה הבקבוק.

בקבוק מים The coldest water bottle
בקבוק מים The coldest water bottle / צילום: Amazon

בקבוק מים עם פילטר: LifeStraw Go Water

בקבוק מים שימושי למי שמעדיף לסנן את המים. פשוט להחליף את הפילטר, אך מסובך להבין מתי צריך להחליף אותו ומתי הפחמן מפסיק לבצע את פעולתו. מעבר לכך זהו בקבוק איכותי מתאים לטיולים. נעים לשתות ממנו, משקלו סביר והוא עם קליפ נשיאה עמיד ונח. 

בקבוק מים מומלץ עם פילטר Life Go Water
בקבוק מים מומלץ עם פילטר Life Go Water / צילום: Amazon

 

בקבוק פלסטיק משתלם עם פתח רחב: Nalgene Wide Mouth

בקבוק השתייה של Nalgen מומלץ ואהוב על רבים. הבקבוק אינו מבודד, אך בעל יתרונות אחרים: עמיד, נוח לשתייה, קל לניקוי, לא נוזל. מחירו המשתלם הופך אותו לאופציה טובה אם אתם מחפשים בקבוק פלסטיק טוב, בנפח ליטר, עם פתח שתייה רחב. תזהו אותו גם על פי עשרות אלפי הביקורות החיוביות שיש לו באמזון.

בקבוק מים משתלם עם פתח רחב ועשרות אלפי ביקורות חיוביות באמזון Nalgene Wide Mouth
בקבוק מים משתלם עם פתח רחב ועשרות אלפי ביקורות חיוביות באמזון Nalgene Wide Mouth / צילום: Amazon

הבקבוק המודולרי הטוב ביותר: CamelBak MultiBev

בקבוק המים CamelBak MultiBev ישמש אתכם במגוון דרכים. זהו בקבוק מים מבודד שחציו התחתון כולל כוס נשלפת כך שתוכלו למזוג מים למי שלצדכם. לכוס הנשלפת יש מכסה עשוי מסיליקון. בכוס תוכלו לאחסן גם חטיפים או את הארוחה הבאה שלכם.

בקבוק המים המודולרי הטוב ביותר CamelBak MultiBev
בקבוק המים המודולרי הטוב ביותר CamelBak MultiBev / צילום: Amazon

מברשת ניקוי בקבוקים מומלצת: OXO Good Grips

מברשת ניקוי בקבוקים הטובה ביותר: OXO Good Grips

44.64  במלאי
9 new from ₪44.64
משלוח חינם
Amazon.com
as of 16 ביוני 2024 16:38

סט ניקוי הבקבוקים OXO Good Grips הוא המומלץ והטוב ביותר שתמצאו. בערכה תמצאו מברשת גדולה לניקוי בקבוקים, מברשת צרה ומברשת בצורת לולאה. כל המברשות איכותיות ומאוגדות יחד כך שלא תאבדו את החלקים. הסט עמיד בפני שטיפה במדיח.

שורה תחתונה על בקבוקי המים הטובים ביותר

קיים מבחר ענק של בקבוקי מים מסוגים שונים וחומרים שונים. אחרי מחקר גדול לבחירת בקבוק המים הטוב ביותר, אנו מאמינים כי הבקבוק Hydro Flask Standard Mouth והבקבוק YETI Rambler אלו בקבוקי השתייה הטובים ביותר שתוכלו להצטייד בהם לטיולים וליומיום.

עוד טכנולוגיה וציוד...