רשימות על הציוד והגאדג׳טים הטובים ביותר | כל מוצר נבחר לאחר מחקר ובדיקות. נווד נתמך ע״י קוראיו, כשקונים דרך קישורים באתר יתכן שאנו מרוויחים עמלה קטנה המסייעת להרחיב ולתפעל את האתר

רשימות על הציוד והגאדג׳טים הטובים ביותר | נווד נתמך ע״י קוראיו, כשקונים דרך קישורים באתר יתכן כי אנו מרוויחים עמלה המסייעת להרחיב ולתפעל את האתר

מקלדת האייפד הטובה ביותר

אם אתם מעוניינים לכתוב מסמכים על האייפד אתם צריכים לחבר אליו מקלדת. סקרנו, בדקנו והשווינו מקלדות שונות לאייפד כדי למצוא את מקלדת האייפד הטובה ביותר.
מקלדות לאייפד של אפל

קיימות מקלדות ברמות שונות שניתן לחבר לאייפד. מקלדות פרמיום או מקלדות פשוטות, מקלדות משולבות במגן לאייפד או מקלדות סטנדרטיות. הבחירה ביניהן קשורה לכמה אתם מתכננים להקליד, כמה באמת האייפד הולך להחליף את הלפטופ, מה התקציב ועוד. בדקנו והשווינו בין מקלדות לאייפד כדי את המקלדת הטובה ביותר לאייפד.

אם אתם משתמשים באייפד בעיקר כאייפד ומתכננים להקליד בו רק מידי פעם, מקלדת האייפד הטובה ביותר עבורכם היא Apple Smart Keyboard Folio לעומת זאת, אם אתם מתכננים להקליד הרבה ושהאייפד יחליף את הלפטופ תבחרו בApple Magic Keyboard.

נוודים דיגיטליים ומטיילים מינימליסטים רבים אימצו את הרעיון. אייפד עם מקלדת ועפרון סטיילוס חוסך לארוז לפטופ ומחברת. החיסכון מאפשר לפנות מקום בתיק ולחסוך כמה קילוגרמים על הגב.

ההמלצות שלנו

תוכן עניינים

השיקולים בבחירת מקלדת האייפד הטובה ביותר

בבחירת המקלדת הטובה ביותר לאייפד התייחסנו ובדקנו את הפרמטרים הבאים:

 1. חוויית ההקלדה – עד כמה ההקלדה באייפד זורמת, נעימה ומספקת חוויה שתקבלו ממקלדת בלפטופ איכותי.
 2. מחיר– מה הסכום אותו אתם מעוניינים להשקיע במקלדת לאייפד.
 3. גודל ומשקל המקלדת לאייפד – אחת הסיבות לאמץ את האייפד במקום לפטופ זה החיסכון במשקל ומקום. בדקנו שהמקלדת והאייפד יחד עדיין מינימליסטיים ביחד למחשב נייד.
 4. זוויות צפייה באייפד – כשהאייפד מחובר למקלדת ניתן לצפות בו במספר זוויות ולשחק ביניהן. בדקנו כמה זוויות מתאפשרות וכמה קל ומהר ניתן לשנות את זווית האייפד.
 5. איכות הכיסוי לאייפד – בחנו את איכות מגן האייפד בו משולבת המקלדת ומהי רמת ההגנה שהוא מספק לאייפד.
 6. האם המקלדת מסרבלת כשמתפעלים את האייפד ממסך הטאצ׳– בדקנו האם ניתן לעבוד עם האייפד בצורה הרגילה (להחזיק בשתי ידיים ולתפעל באמצעות מסך הטאצ׳) כשהמקלדת מחוברת אליו.
 7. פיצ׳רים נוספים – בדקנו פיצ׳רים ותכונות נוספות שהופכים את המקלדת לטובה יותר. בדקנו אם קיים Trackpad, פורט לטעינה, תאורת מקשים ועוד.
עמידות Magic Keyboard
מקלדות ומגנים לאייפד / צילום: מערכת נווד

המקלדת הטובה ביותר לאייפד: Apple Smart Keyboard Folio

המקלדת הטובה ביותר לאייפד: Apple Smart Keyboard Folio for iPad Air (4th Generation) and iPad Pro 11

333.09  במלאי
5 new from ₪332.09
משלוח חינם
Amazon.com
as of 18 באוגוסט 2022 14:31

Smart Keyboard Folio של אפל היא המקלדת הטובה ביותר לאייפד.

לקניה Smart Keyboard Folio 11 בKSP  | לקניה Smart Keyboard Folio 12.9 בKSP 

לקניה Smart Keyboard Folio 11 בAmazon | לקניה Smart Keyboard Folio 12.9 בAmazon

מקלדת משולבת במגן לאייפד, מינימליסטית, נוחה, שמספקת חווית הקלדה טובה. אם אתם לא מקלידים באייפד כל יום והוא אינו המכשיר העיקרי שלכם לכתיבת מסמכים, ה-Smart Keyboard Folio זו מקלדת האייפד המומלצת ביותר לאייפד והטובה ביותר שתוכלו להצטייד בה.

זו המקלדת הפופולארית ביותר של אפל ולכך שתי סיבות: הראשונה, מחיר סביר ביחס למקלדת הפרמיום של אפל – Magic Keyboard. הסיבה השנייה, והחשובה לא פחות, היא שהמקלדת משמשת כמגן איכותי לאייפד ולא מפריעה לשימוש רגיל בו. ניתן לקפל את הכיסוי יחד עם המקלדת אל גב האייפד ובמצב זה המקשים לא פעילים (את הפעולה הזו לא ניתן לעשות עם Apple Magic Keyboard.

הSmart Keyboard Folio עשויה מחתיכה אחת של חומר עמיד במים. כך שאם תשפכו קפה או נוזל אחר על המקלדת לא יגרם לה כל נזק ויהיה פשוט מאוד לנקות אותה. בנוסף, מכיוון שהמקלדת עשויה מחתיכה אחת, לכלוך ואבק לא יכול להיכנס מתחת למקשים.

הSmart Keyboard Folio עשויה מחתיכה אחת של חומר עמיד במים. כך שאם תשפכו קפה או נוזל אחר על המקלדת לא יגרם לה כל נזק
הSmart Keyboard Folio עשויה מחתיכה אחת של חומר עמיד במים. כך שאם תשפכו קפה או נוזל אחר על המקלדת לא יגרם לה כל נזק / צילום: Photo by Daniel Romero on Unsplash

המקשים של המקלדת נוחים להקלדה באופן כללי, אם כי החוויה פחות טובה מזו שתקבלו עם ה-Magic Keyboard. אם אתם מתכננים להקליד מידי פעם ולא באופן יומיומי קבוע, תיהנו להקליד בה.

מקלדת האייפד הזו של אפל דקה וקלה (630 גרם לדגם ה11״). זו המקלדת המינימליסטית ביותר שבדקנו. בעת טיולים היא תתפוס הכי מעט מקום בתיק ותחסוך לכם הכי הרבה משקל.

עם הSmart Keyboard Folio תוכלו להניח את האייפד באחת משתי זוויות צפייה אפשריות בתוך מגרעות במקלדת שהאייפד יושב בתוכן. כשהאייפד יושב במגרעת הקרובה למקשים מצטמצם המרחב לידיים ובעת ההקלדה קורה שנוגעים במסך, מה שיכול לשבש את רציפות ההקלדה.

זו מקלדת איכותית לאייפד, משולבת בכיסוי קל ודק, שתוכלו להקליד בה בנוחות מתי שתדרשו לכך. יחד עם זאת, תוכלו לקפל אותה לגב האייפד, לאחוז את האייפד בשתי ידיים ולתפעל אותו בנוחות באמצעות הטאצ׳.

הSmart Keyboard Folio בעלת תאימות לאייפד פרו 11״ ו-12.9״ ולאייפד אייר דור 4.

המקלדת הטובה ביותר לאייפד כדי להפוך אותו ללפטופ: Apple Magic Keyboard

המקלדת הטובה ביותר לאייפד כדי להפוך אותו ללפטופ: Apple Magic Keyboard (for iPad Pro 11& iPad Air 4

996.03
829.47
 במלאי
3 new from ₪829.47
11 used from ₪732.00
משלוח חינם
Amazon.com
as of 18 באוגוסט 2022 14:31

Magic Keyboard היא המקלדת הטובה ביותר שתוכלו להצטייד בה כדי להפוך את האייפד שלכם ללפטופ לכל דבר ועניין.

לקניה Magic Keyboard 11 בKSP 

לקניה Magic Keyboard 11 בAmazon | לקניה Magic Keyboard 12.9 בAmazon

אם אתם מתכננים להקליד הרבה מסמכים על האייפד והמטרה שלכם היא להיפטר מהלפטופ כך שהאייפד יחליף את המחשב הנייד לחלוטין, הMagic Keyboard זו המקלדת הטובה ביותר עבורכם.

המקלדת משולבת במגן לאייפד שמגן היטב על שני צדי האייפד- המסך וגב האייפד.

עם ה- Magic Keyboardהאייפד צף מעל המקלדת ולא מחובר אליה ישירות. האייפד הצף יחד עם ציר המשולב בMagic Keyboard מאפשר להתאים במהירות ונוחות את זווית של האייפד בעת הקלדה. ההתאמה של זווית הצפייה באייפד נעשית על ידי משיכה/ דחיפה של המסך, כך שתוכלו לבחור באיזו זווית שתרצו, ממש כמו בלפטופ. בפרמטר זה ה- Magic Keyboard נוצצת מעל מקלדות אחרות, בהן תצטרכו כנראה לשחק עם המגן אוריגמי כדי לקבל זווית צפייה שונה ותהיו מוגבלים ל2-3 זוויות צפייה שונות.

המקלדת יציבה על השולחן ואינה זזה בעת הקלדה. חוויית ההקלדה במקלדת הזו זורמת ואיכותית בדומה לזו שחווים בלפטופ.

 
חוויית הכתיבה הטובה ביותר עם Magic Keyboard / צילום: מערכת נווד
חוויית הכתיבה הטובה ביותר עם Magic Keyboard / צילום: מערכת נווד

המקשים של ה- Magic Keyboard עם מנגנון מספריים, כך שתקבלו ״קליק״ נעים, מורגש ומספק בעת ההקלדה, שתהיה מהירה ומהנה. בנוסף, המקלדת יוצרת מרחב טוב בעת ההקלדה בין המסך למקשים כך שאין חשש שתגעו במסך בעת ההקלדה. המקשים של המקלדת מוארים, כך שאפשר להקליד בנוחות גם בסביבה חשוכה. מידת ההארה תתעדכן אוטומטית בהתאם למידת החושך בחדר.

לMagic Keyboard תכונות שהופכות אותה למקלדת למקצוענים ומאפשרת לאייפד להחליף את הלפטופ:

 1. משטח טרקפד (Trackpad) מלבני ונוח לשימוש בדומה לזה שקיים במקים.
 2. פורט טעינה USB-C, כך בעצם כאשר אתם עובדים על האייפד עם המקלדת יש לכם שני פורטים ,USB-C האחד במקלדת לטעינה והשני באייפד לשימושים אחרים.

חסרונות Magic Keyboard:

 1. מחיר יקר
 2. לא ניתן לקפל את המקלדת אל גב האייפד ולעבוד עם האייפד שהמקלדת מחוברת אליו. תצטרכו לנתק את האייפד מהMagic Keyboard ולהישאר ללא כיסוי את האייפד.
 3. יותר כבדה ופחות מינימליסטית ממקלדות אחרות לאייפד (כמו ה Apple Smart Keyboard Folio המינימליסטית). משקל המקלדת התואמת לאייפד אייר דור 4 ולאייפד פרו 11״ הוא 820 גרם ולאייפד פרו 12.9״ הוא 1 ק״ג.
 4. אינה עמידה במים ולכלוך יכול להיכנס מתחת למקשים. זאת בשונה ממקלדת מה- Smart Keyboard Folio של אפל שעשויה מחתיכה אחת עמידה למים ואבק.

ה- Apple iPad Magic Keyboard בעלת תאימות לאייפדים פרו 11״ ו-12.9״ ולאייפד אייר דור 4.

תוכלו לקרוא בהרחבה על הMagic Keybaord בפוסט: אייפד במקום לפטופ: מקלדת האייפד הטובה ביותר לכותבים

המקלדת המשתלמת ביותר: Logitech Slim Folio Pro

המקלדת המשתלמת ביותר לאייפד: Logitech SLIM FOLIO PRO for iPad Pro 11

399.71
307.54
 במלאי
18 new from ₪306.47
26 used from ₪133.21
משלוח חינם
Amazon.com
as of 18 באוגוסט 2022 14:31

המקלדות של לוג׳יטק הן הטובות ביותר שתוכלו להצטייד בה שאינן של אפל  עם מקשים נהדרים ומחיר מצוין.

לקניה Logitech Slim Folio Pro 11 בAmazon | לקניה Logitech Slim Folio Pro 12.9 בAmazon

למקלדת של לוג׳יטק מקשים גדולים שכיף להקליד עליהם עם תאורה אחורית, מקום לעיפרון ומקשי קיצורי דרך לiPad OS. המקלדות יציבות ולא זזות בעת הקלדה ויש מרחב רב להקלדה בלי לחשוש לגעת במסך.

המקלדת משולבת במגן איכותי שמספק לאייפד הגנה טובה יותר מזו שתקבלו עם ה-Smart Keyboard Foliio של אפל.

Logitech Slim Folio Pro היא המקבילה של Smart Keyboard Folio של אפל. אך אם אתם בעניין של מקלדות של לוג׳יטק תוכלו לבדוק גםאת Logitech Folio Touch (לקנייה לאייפד אייר או לאייפד פרו) שהיא המקלדת של לוג׳יטק שמקבילה של לMagic Keyboard של אפל ומצוידת בטרקפד.

החיסרון במקלדות של לוג׳יטק הוא שהן גדולות וכבדות יותר מהמקלדות של אפל. לכן, כמקלדות לאייפד שאינן מינימליסטיות, הן  יתאימו יותר למי שמקליד הרבה על האייפד ופחות למי שמטייל עם האייפד על הגב בטיולים.

המקלדת הסטנדרטית הטובה ביותר לאייפד: Logitech K380

המקלדת הסטנדרטית הטובה ביותר לאייפד: Logitech K380

85.15  במלאי
9 new from ₪83.25
משלוח חינם
Amazon.com
as of 18 באוגוסט 2022 14:31

המקלדת הניידת הטובה ביותר לאייפד שבדקנו היא Logitech K380.

לקניה Logitech K380 בKSP | לקניה Logitech K380 בAmazon 

מקלדת הסטנדרטית של לוג׳יטק לאייפד אלחוטית קלה, קומפקטית ואידיאלית לנשיאה.

נוח להקליד במקלדת K380 גם ללא משענת היד האופיינית למקלדות, וההקלדה נעימה ושקטה. למקשים מנגנון מספריים שמעניקים משוב נהדר להקלדה.

המקלדת של לוג׳יטק יכולה להתחבר לאייפד ולעוד שני מכשירים ניידים אחרים באמצעות חיבור Bluetooth, והמעבר ביניהם קל בזכות מקשי הקיצור. בנוסף, קיימים מקשי קיצור לבקרת מדיה.

הלוג׳יטק היא מקלדת ניידת מצוינת לקחת יחד עם האייפד אם אתם לא מעוניינים במקלדת שתהיה משולבת בכיסוי לאייפד.

קיים מבחר גדול למקלדות סטנדרטית ניידות המתאימות לאייפד. מקלדת מומלצת נוספת לאייפד מסוג זה היא Arteck HB0308. זוהי מקלדת בעלת דירוג גבוה באמזון ומחירה משתלם (פחות מ-100 ₪). 

 

המקלדת הטובה ביותר לאייפד רגיל בגודל 10.2״ ו-10.5״: Apple Smart Keyboard

המקלדת הטובה ביותר לאייפד רגיל 10.2״ ו-10.5״: Apple Smart Keyboard for iPad 7, 8 and iPad Air 3

529.66
479.66
 במלאי
4 used from ₪359.44
משלוח חינם
Amazon.com
as of 18 באוגוסט 2022 14:31

אם אתם הבעלים של אייפד רגיל בגודל 10.2״ ה-Smart Keyboard של אפל זו המקלדת הטובה ביותר עבורכם.

לקניה Apple Smart keyboard בKSP 

בדומה למקלדות האחרות של אפל, גם כאן מקלדת משולבת במגן איכותי. המקלדת קלה, מינימליסטית ובמחיר סביר.

המקלדת של אפל בגודל מלא וההקלדה בה נעימה. בדומה ל-Smart Keyboard Folio. תצטרכו להתרגל להקליד במקלדת הזו ותמצאו את המקשים מעט רועשים,

קל לחבר ולנתק את המקלדת מהמגן האיכותי שיחד עם בטנה רכה שומר היטב על מסך האייפד.

הSmart Keyboard בעלת תאימות לאייפדים 10.2״ דור 7 ו-8, אייפד פרו 10.5״ ואייפד אייר דור 3.

האם אתם תחת מגבלת תקציב, לא מתכננים להקליד הרבה ועדיין מעוניינים במקלדת לאייפד המקורי? במקרה כזה תוכלו להסתפק במקלדת של Boriyuan. מקלדת בעלת דירוגים גבוהים באמזון שמביאה תוצאות טובות ביחס למחירה המשתלם. 

שורה תחתונה: המקלדת הטובה ביותר לאייפד

בחירת המקלדת הטובה ביותר לאייפד קשורה קשר ישיר לשימושים שלכם באייפד.

אם צריכים לבחור מקלדת אחת אנו ממליצים על הApple Smart Keyboard Folio. מקלדת מדהימה שיש בה הכל עם איזון מצוין בין חווית הקלדה, מינימליסטיות ושימוש נוח באייפד, בלי להסיר את המקלדת, בצורתו המקורית (באמצעות הטאצ׳). 

אם אתם מתכננים להקליד הרבה על האייפד שלכם, המקלדת הטובה ביותר עבורכם תהיה Apple Magic Keyboard.

קריאה נוספת