מכנסי טיול הכי טובים לטרקים שמתאימים גם למשרד

מכנסי טיול טובים מתאימים גם לטרק קשוח וגם ליום במשרד. מכנסיים נוחים, נושמים עד כדי שלא תרגישו שהם עליכם, שנראים טוב למשרד או לדרינק. לפניכם סקירה על מכנס הטיול הכי טוב לטיול וגם לעבודה. prAna Brion לגברים או prAna Briann לנשים.
מכנסי טיול הטובים ביותר לטרק וגם לעבודה
מכנסי טיול הטובים ביותר לטרק וגם לעבודה - prAna brion לגברים, prAna briann לנשים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שני קריטריונים יסודיים לבחירת מכנסי הטיול. הראשון, איכות, ככה פשוט, שיהיו נושמים וגמישים מבד איכותי ובעיקר נוחים. הקריטריון השני, שיראו טוב. מכנסי טיול צריכים להיות רב שימושיים. כאלה שאפשר לצאת איתם לטרק טיפוס קשה, אך גם ללבוש אותם בלי לחשוב פעמיים למשרד או אפילו בערב לבר. להרוויח את הנוחות של מכנס טיולים ואת המראה של מכנס קלאסי. הרי יותר מידי מכנסי טיולים הם בגזרה רחבה עד גיחוך. חברת prAna יצרה את מכנסי הטיול הכי טובים שהם רב תכליתיים ומתאימים גם לעבודה.

פרנה (prAna) היא חברה שנוסדה בקליפורניה שמייצרת בגדי טיולים בגזרה טובה, כך שאפשר ללבוש אותם גם ביומיום. הביגוד בפרנה מיוצר על פי ניסיון של מטיילים. יש באז מאוד פוזיטיבי סביב החברה גם באווירה שהחברה מפזרת וגם באיכות הביגוד.
מכנסי brion (גברים) וBriann (נשים) הם מכנסי טיול רב-תכליתיים הטובים ביותר, כך שהם מתאימים לטרק קשוח, למשרד או אפילו. לדרינק לילי.

prAna
prAna צילום מסך מתוך אתר החברה

מכנסי טיול הכי טובים לגברים שמתאימים גם לעבודה

prAna Men’s Brion Pant

prAna Men's Brion Pant

לרכישת מכנסי טיול prAna Brion באמזון

prAna Men's Brion Pant

לרכישת מכנסי טיול prAna Brion באמזון

מכנסי הטיול האופנתיים האלה של פרנה הם רב-תכליתיים ויעבדו לכם בכל טיול שתבחרו. תוכלו לצאת איתם לטרק. לטייל איתם ימים ארוכים בערים ובדרכים. ושובר השוויון, תוכלו לרכוב איתם למשרד וללבוש אותם לעבודה בנוחות מבלי להרגיש שאתם עם מכנסי טיול. הם בנויים כמכנס יומיומי קלאסי שנראה טוב.

הסטייל של מכנס פרנה Brion הוא נוח וקז׳ואלי. בעל גזרת Slim-fit שמקנה לו מראה מכנס קז׳ואלי שיושב היטב על הגוף. כמו רוב המכנסיים הקלאסיים והג׳ינסים יש לו חמישה כיסים שחותמים את המראה הקז׳ואלי שלכם עם המכנס. פרנה מייצרת אותו במגוון אורכים (Inseam), וכך הוא מתאים לאנשים בגבהים שונים ומבנה גוף שונה. פרנה גם מייצרת את המכנס במגוון צבעים קלאסיים ויפים.
שתטיילו איתם בחו״ל אף אחד לא יבחין שאתם תיירים, אתם תראו כמו עוד תושב שקם בבוקר לעבודה. ובארץ שתלכו איתם לעבודה תרגישו בנוח ואף אחד לא יבחין שאתם עם מכנס טיולים עם תכונות טכניות בהתאם.

המכנסיים מבד גמיש ונושם. עשויים מבלנד של ניילון ומעט ספנדקס לגמישות. הבד הזה נקרא ״Stretch Zion״ הופך את המכנס למאוורר, קריר על הגוף, נוח מאוד ולכן, כה פופולארי בקרב מטיילים. בבד מובנית טכנולוגיה לדחיית נוזלים וכתמים (נוזלים לא נספגים בהם). טכנולוגיה זו גם הופכת אותם קלים לניקוי שנשפך עליכם קפה או כל דבר אחר. בבד מובנית גם יכולת הגנה מפני קרינת שמש (UPF 50+).

פרנה בריון זה מכנס קל משקל ונוח לאריזה, מה גם שהם לא מתקמטים (Wrinkle-free), אפילו אם תגלגלו לכדור ותזרקו בתיק הם יצאו ממנו ללא קמטים ומוכנות ללבישה. אלה יחד עם העובדה שהם מתייבשים במהירות הופכים אותם למועמד מושלם לאריזה מינימליסטית.

המחיר של המכנס סביר בהחלט ביחס למה שמקבלים ממנו – 280 ש״ח לפני משלוח.

מכנסי טיול הכי טובים לנשים שמתאימים גם לעבודה

prAna Woman Briann Pant

prAna Woman Briann Pant

לרכישת מכנסי טיול prAna Briann באמזון

prAna Woman Briann Pant

לרכישת מכנסי טיול prAna Briann באמזון

מכנסי Briann של prana לנשים הם המקבילה נשית של הBrion ובעל אותן תכונות מרשימות. מכנסי הטיול האופנתיים האלה רב-תכליתיים ויעבדו לכן בכל טיול שתבחרו. המכנסיים מאפשרים לטפס, לרכוב ולטייל בנוחות ובסטייל של סקיני ג׳ינס. בזכות הסטייל, תוכלו לרכוב איתם למשרד וללבוש אותם לעבודה בנוחות מבלי להרגיש שאתם עם מכנסי טיול. הם בנויים כמכנס יומיומי קז׳ואלי שנראה טוב.
שתטיילו איתם בחו״ל אף אחד לא יבחין שאתן תיירות, אתן תראו ככאלה שקמו בבוקר לפגישת עבודה. ובארץ שתלכו איתם למשרד תרוויחו את הנוחות ואף אחד לא יבחין שאתם עם מכנס טיולים עם תכונות טכניות בהתאם.

המכנס הזה מוכן לאתגרים בזכות הבד ״Stretch Zion״, שכמו בBrion לגברים הוא בעל תכונות טכניות מרשימות. בלנד בד מניילון ומעט ספנדקס שהוא גמיש ונושם. המכנס מאוורר, קריר על הגוף ונוח מאוד.
בבד מובנית טכנולוגיה לדחיית נוזלים וכתמים (נוזלים לא נספגים בהם). טכנולוגיה זו גם הופכת אותם קלים לניקוי שנשפך עליכם קפה או כל דבר אחר. בבד מובנית גם יכולת הגנה מפני קרינת שמש (UPF 50+).

הסטייל של המכנס הוא של סקיני ג׳ינס. היכולת שלו לא להתקמט ולא להתלכלך בזכות טכנולוגיה למניעת כתמים, משאירות אותו נראה טוב ופרשי על הגוף גם לאחר יום הליכה ארוך.
למכנס חמישה כיסים וקווים נקיים כמו במכנסיים הקלאסיים, מה שהופך אותם מתאימים לדרינק, פגישה, טיסה או טיול בדרגות קושי שונות.
המכנס מגיע בשלושה אורכים (Short, Regular, Tall) כך שכמעט כל אחת תמצא את המכנס שמתאים לה.  המכנס מגיע בשבעה צבעים שונים, קלאסיים ובהירים יותר.

היכולת של המכנס לא להתקמט יחד עם משקלו הנמוך והיכולת שלו להתייבש מהר הופך אותו למועמד מושלם לאריזה לטיול מינימליסטי.

המחיר של המכנס סביר בהחלט ביחס למה שמקבלים ממנו – 280 ש״ח לפני משלוח.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עוד בנושא