שעון מעורר לילדים: השעונים המעוררים הטובים ביותר לשגרת בוקר רגועה

שעון מעורר יכול להיות דבר נהדר לילדים צעירים. שעון מעורר המציג את השעה באופן בולט כך שקל לילד לעקוב אחריה יכול לפתח את האחריות אצל הילד ואפילו יכול לעזור להפוך את שגרת הבוקר במשפחות לרגועה יותר. בדקנו את השעונים המעוררים הטובים ביותר לילדים ובחרנו את הטוב ביותר. השעון המעורר המומלץ ביותר לילדים הוא השעון המעורר של DreamSky.
שעון מעורר מומלץ לילדים. השעונים המעוררים הטובים ביותר לילדים

שעון מעורר לילדים זה דבר שיש פחות ופחות וחבל. הרבה יחשבו ששעון מעורר זה ארכאי ומיותר, למה צריך שעון מעורר הרי יש סמארטפונים. אבל עבור ילדים שאין להם טלפון (וטוב שכך), שעון מעורר יכול להיות דבר נהדר. שעון מעורר יתאים בול לילדים צעירים שתפיסת הזמן שלהם מתפתחת, שנמצאים בשלבים של למידת מספרים וחשבון ולמידה של איך קוראים את השעה.

אבל לא רק זה, שעון מעורר יכול להיות לעזר רב לילדים המסתגלים לשגרת בוקר, מתחילים לקבל יותר אחריות מההורים ומפתחים את העצמאות שלהם. שעון מעורר יוכל להפוך להיות כלי חשוב במשפחות בהפיכת שגרת בוקר לחוצה למעט רגועה יותר. הילד או הילדה מתעוררים באחריותם עם שעון משלהם, קוראים את השעה ומבצעים את התארגנויות הבוקר בהתאם לשעה שהם עוקבים אחריה ולא צריך לעדכן אותם בשעה או בכמה זמן נשאר. כן ברור, שעון מעורר לבדו לא יספיק, אבל הוא יכול מאוד לעזור לשגרת בוקר רגועה יותר במשפחות.

שימו לב ששעון מעורר יכול להתאים לילדים בגילאי 4-5 ומעלה אז ניתן לצפות מילדים להבנה בסיסית של תפישת הזמן. אם אתם מעוניינים תוכלו לקרוא בקישור, מאתר מרכז ורדי, מידע נוסף על תפיסת זמן אצל ילדים.

אם אתם הורים לילדים אנו ממליצים לכם לקרוא את הפוסט על בקבוקי השתייה הטובים ביותר לילדים ואת הפוסט על התיקים הטובים ביותר לילדים: תיקים מומלצים לתלמידים בבית ספר יסודי.

ההמלצות שלנו

תוכן עניינים

איך בחרנו את השעון המעורר המומלץ ביותר לילדים

את כתיבת פוסט זה התחלנו בקריאה על האופן בו ילדים תופסים את הזמן ומתי הגיל הנכון לילד להתעורר עם שעון מעורר. התעמקנו בביקורות וסקירות צרכנים באמזון ובהמלצות של אתרי צרכנות אמינים, כדי לבדוק ולבחור את השעונים המעוררים הטובים ביותר.

בבחירת השעון המעורר הטוב ביותר לילדים התמקדנו במספר משתנים:

  • קל לקרוא ולעקוב אחרי השעה גם מרחוק.
  • מפיק צליל השכמה נעים.
  • ניתן לעמעם את בהירות המסך.
  • קל לכוון את השעה ואת שעת ההשכמה.
  • עיצוב וקומפקטיות.
  • תכונות נוספות כמו שקע USB לטעינה, מנורת לילה או מאמן שינה לילדים.

 

התמקדנו בשעונים דיגיטליים שלדעתנו מתאימים יותר לילדים. אולם אם אתם מעדיפים שעון אנלוגי לילדכם אנו ממליצים להתמקד בשעונים הבאים: שעון אנלוגי שמציג את השעה גם באופן דיגיטלי ויעזור ללמד את הילדים בקריאת שעון מחוגים. אם אתם מעוניינים בשעון אנלוגי בלבד אז שעון הרטרו של Peakeep מומלץ מאוד ובא ללא התקתוק המעצבן של שעון מחוגים. אם הבת שלכם בענייני חד קרן, אז שעון אנלוגי מומלץ נוסף הוא השעון המעורר המקסים בעיצוב חד קרן של Kortus Collection.

שעון מעורר עם מספרים ענקיים
מספרים גדולים כך שאפשר לעקוב אחרי השעה גם מרחוק היה המשתנה החשוב לנו ביותר / צילום: אמזון

הטוב ביותר: שעון מעורר DreamSky

הטוב ביותר: השעון המעורר המומלץ ביותר לילדים

97.43
56.20
 במלאי
Amazon.com
as of 17 ביוני 2024 19:09

השעון המעורר של DreamSky הוא השעון המעורר הטוב ביותר לילדים. השעון מציג את השעה במספרים ענקיים (כל מספר בגודל 5 סנטימטר), כך שלילד או לילדה קל לקרוא ולעקוב אחרי השעה גם מרחוק. חשוב לא פחות שהשעון מציג את השעה בלבד, כך שהילד מתמקד בשעה בלבד, אין הסחות דעת ואין עוד מספרים כמו תאריך וטמפרטורה שיכולים לבלבל אותו. השעון גם מאפשר לטעון מכשירים באמצעות USB, דבר שנתן לו הרבה נקודות זכות אצלנו. לא שלילד יש יותר מידי מכשירים לטעון אבל תמיד טוב שיהיה עוד שקע USB בבית.

דרימסקיי Dreamsky נדרש להיות מחובר לחשמל
תצוגת שעה ענקית. נדרש להיות מחובר לחשמל. השעון המעורר של DremSky / צילום: אמזון

השעון המעורר של DremSky קל לתפעול וקל לכוון את השעה ושעת ההשכמה בה מעוניינים עם כפתורים פיזיים. ניתן גם להגדיר תצוגה של 12 או 24 שעות. קיימים שני כפתורי גלגלת לשליטה על עוצמת הווליום של צליל ההשכמה ועל בהירות המסך. כפתור הנודניק בשעון אינו פיזי, אלא קיים משטח מגע בחלקו העליון של השעון שמשתיק את השעון המעורר. אם משתיקים, השעון ינדנד לילד באינטרוולים של כל 9 דקות.

מגיע בשבעה צבעים כאשר השוני בין הצבעים הוא לא רק בגוף השעון אלא גם בצבע תצוגת המספרים. חשוב לדעת שהשעון צריך להיות מחובר לUSB כדי לעבוד. בגב השעון קיימים שני שקעי USB אחד מזין את השעון והשני לטעינת מכשירים. ניתן לשים שתי בטריות גיבוי (AAA) שלא מפעילות את השעון, אלא רק אחראיות לשמור על הגדרות השעה והשעון המעורר במקרה של הפסקת חשמל.

שעון מעורר dreamsky אמזון
החלק האחורי של השעון המעורר. קל לתפעול וכיוון השעה ושעת ההשכמה / צילום: אמזון

מקום שני: שעון מעורר לילדים LittleHippo Mella

מקום שני: שעון מעורר שילמד את הילד מתי לישון ומתי צריך להתעורר

243.64
187.41
 במלאי
3 new from ₪187.41
משלוח חינם
Amazon.com
as of 17 ביוני 2024 19:09

אחד מהשעונים המעוררים האהובים והפופולאריים ביותר באמזון. זה לא רק שעון מעורר אלא גאדג׳ט של ממש. השעון LittleHippo’s Mella הוא שעון מעורר מאמן שינה, מכשיר סאונד לצלילים מרגיעים ומנורת לילה בחמישה צבעים. כל זה במכשיר אחד.

השעון המקסים הזה משתמש בתאורה והבעות פנים כדי ללמד את הילדים מתי ללכת לישון ומתי צריך להתעורר. פנים מנומנמות מספרות לילד שזה הזמן לישון, חצי שעה לפני השכמה השעון יעטה חיוך זוהר צהוב ושכבר צריך להתעורר החיוך יהפוך לרחב והשעון יזהר בירוק. השעון מעיר את הילד בעדינות עם צליל נעים ולמשך זמו ולא מתנפל עליו עם נודניק בלתי נסבל. השעון מיועד לילדים צעירים יותר בגילאי 4-5, אך גם ילדים גדולים ישמחו להשתמש בו. השעון נטען באמצעות USB.

Littlehipo mella
מעיר את הילדים ברוגע, לאט ובחיוך / צילום: אמזון

משתלם: שעון מעורר רטרו Peakeep Battery Digital Clock

משתלם: שעון מעורר רטרו במחיר משתלם

71.19
56.20
 במלאי
2 new from ₪56.20
משלוח חינם
Amazon.com
as of 17 ביוני 2024 19:09

שעון רטרו בצבעים מקסימים שישתלב היטב בחדר הילדים. בשעון של Peakeep השעה מוצגת בגדול כך שקל לילד לקרוא ולעקוב אחריה גם מרחוק. הרעיון דומה לשעון הנבחר שלנו של DreamSky אך התצוגה כוללת נתונים נוספים כמו טמפרטורה ותאריך. צליל ההשכמה מתחזק כל 60 שניות, וניתן לכוון שעות שונות להשכמה לימי חול ולסופשבוע.

ניתן לכוון את בהירות מסך השעון כך שלא יאיר מידי את חדר הילדים. קיים סנסור בגב השעון, שכאשר תבחרו להפעילו השעון יאיר באופן אוטומאטי בכחול רך שירד החושך. אם תכבו את הסנסור השעון יזהר באור בהיר יותר במשך 5 שניות רק כאשר תלחצו על כפתור התאורה. השעון עובד על שלוש סוללות אצבע AAA 1.5V שנדרש לרכוש בנפרד, ואינן מגיעות עם השעון כאשר אתם רוכשים אותו באמזון.

שעון מעורר שהקטנים יאהבו. תצוגת שעה גדולה Peakeep
בשעון רטרו של Peakeep תמצאו תצוגת שעה גדולה ונתונים נוספים כמו תאריך וטמפרטורה / צילום: אמזון

עוד טכנולוגיה וציוד...