איירפודס פרו טיפים טריקים ותכונות חבויות שאתם חייבים להכיר. מעודכן iOS 14

אתם כנראה מכירים את האיירפודס פרו שלכם אבל בטח יש דבר או שניים שנוכל לחדש לכם. הנה כמה איירפודס פרו טיפים, טריקים ותכונות חבויות לשימוש יעיל ומהנה יותר באוזניות שלכם. עדכנו את הפוסט לאור התוכנה החדשה לאיירפודס פרו שיצאה יחד עם iOS 14 וכללנו הסבר על חווית האודיו המדהימה עם שמע מרחבי (Spatial Audio), על התכונה המגה-שימושית דילוג אוטומטי בין מכשירים ועוד.
איירפודס פרו טיפים טריקים ותכונות חבויות שאתם חייבים להכיר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

האיירפודס פרו של אפל, אוזניות התומכות בביטול רעשים, הן מהאוזניות הטובות שתוכלו להצטייד בהן, בהנחה שאתם מחברים אותם לאייפון או למכשיר אחר של אפל.  הסאונד טוב, החיבור (צימוד) אל האייפון מתבצע באופן אוטומטי, עם iOS 14 תקבלו חוויית האזנה מדהימה עם תכונת שמע מרחבי ומנגנון סינון הרעשים בהן עובד היטב. האיירפודס פרו מינימליסטיות, לא מורגשות כמעט באוזן ויושבות בה היטב, כך שרבים הפכו אותן לאוזניות הריצה שלהם. אפל קיצרו את בסיס האוזנייה ביחס לאיירפודס הרגילות וזה בדיוק מה שהיה צריך לעשות. שמוציאים את האיירפודס פרו מהקופסה ומחברים אותן לאייפון זה נראה כאילו הכל ברור פשוט וידוע, אבל בטוח יש כמה דברים שאתם עדיין לא יודעים על האוזניות שלכם. הנה כמה איירפודס פרו טיפים, טריקים ותכונות חבויות שאתם חייבים להכיר.

עם iOS 14 האיירפודס פרו (וגם האיירפודס) קיבלו עדכון תוכנה חשוב שכולל שמע מרחבי בווידאו (Spatial Audio) ומעבר אוטומטי של האוזניות בין מכשירי אפל (זמין באיירפודס פרו ובאיירפודס הסטנדרטיות דור שני). שתי תכונות מדהימות שמשדרגות את האיירפודס פרו בכמה רמות. הפוסט מעודכן עם הטיפים והתכונות החדשות החשובות ביותר שהגיחו לעולם עם iOS 14.

אם אתם מחפשים אוזניות ביטול רעשים On Ear שאינם בהכרח של אפל, תוכלו לקרוא את הפוסט שלנו על אוזניות ביטול הרעשים הטובות ביותר

תוכן עניינים