רשימות על הציוד והגאדג׳טים הטובים ביותר | כל מוצר נבחר לאחר מחקר ובדיקות. נווד נתמך ע״י קוראיו, כשקונים דרך קישורים באתר יתכן שאנו מרוויחים עמלה קטנה המסייעת להרחיב ולתפעל את האתר

רשימות על הציוד והגאדג׳טים הטובים ביותר | נווד נתמך ע״י קוראיו, כשקונים דרך קישורים באתר יתכן כי אנו מרוויחים עמלה המסייעת להרחיב ולתפעל את האתר

משקפת השחייה הטובה ביותר לילדים

משקפת שחייה לילדים זה הפריט החשוב ביותר עבורם בבריכה. כאשר ילדים לומדים לשחות עם משקפת קצב השחייה הופך מהיר יותר, השחייה קלה יותר וכיף להם יותר במים. בדקנו מגוון משקפות שחייה לילדים כדי להחליט על משקפת השחייה הטובה ביותר לילדים.
משקפת שחייה הטובה ביותר לילדים

אם גם אתם כמונו בחיפוש אחרי משקפת השחייה הטובה ביותר לילדים שלכם, הגעתם למקום הנכון. משקפת שחייה נוחה היא אחד המפתחות כדי שהילדים ייהנו לשחות. אם המשקפת תציק ותלחץ על הפנים, והמים יכנסו וישרפו בעיניים, הילדים יתלשו את המשקפת מהפרצוף ולא ירצו להישאר במים. לפחות לא עם משקפת. עם משקפת שחייה נוחה רואים את העולם מתחת למים, החוויה של הילדים בבריכה או בים טובה יותר והם כנראה ילמדו לשחות הרבה יותר מהר.

ההמלצות שלנו

תוכן עניינים

מה הופך משקפת שחייה לילדים לטובה

משקפת שחייה לילדים צריכה לעמוד בסטנדרטים של משקפות שחייה למבוגרים. אל תקנו משקפת צעצוע שלא אוטמת מפני כניסת מים ותיפול כל הזמן מהפנים של הילד.

יש מספר פרמטרים שמשקפת שחייה צריכה לעמוד בהם ועליכם לוודא אותם כאשר אתם בוחרים משקפת שחייה לילדים שלכם:

  • בעלת עיניות סיליקון רכות ואיכותיות, כך שהמשקפת תרגיש נוחה וטבעית על הפנים.
  • משקפת שחייה עם שתי רצועות או רצועה רחבה אחת, כך שתשב טוב על הפנים ולא תזוז או תיפול בעת השחייה או ההשתוללות בבריכה.
  • אוטמת מפני כניסת מים, בלי שתלחץ על הפרצוף ותשאיר סימנים סביב העיניים אחרי הסרת המשקפת.
  • קל להתאים את רצועות המשקפת לגודל הראש, כך שגם הקטנים יוכלו לעשות זאת בקלות בלי להיות מתוסכלים מהפעולה הזו.
  • בעלת עדשות עם שדה ראייה רחב שאינן מעוותת את העולם שהילד רואה. חוויית הראייה של הילד במשקפת צריכה להיות טבעית ולהרגיש כאילו הוא ללא משקפת.
  • בעלת עדשות עם טכנולוגיה אנטי-פוג (Anti-Fog) למניעת הצטברות אדים שחוסמים את שדה הראייה ובעלת טכנולגיה למניעת שריטות (Anti-Scratch).
  • משקפת שחייה עמידה שאינה נשברת גם במצבים קשים שהילדים יודעים להעמיד אותה בהם, ועומדת בגבורה בפני גלים, חול וקרם הגנה.
  • נמכרת במחיר סביר.
משקפת השחייה הטובה ביותר לילדים
משקפת השחייה הטובה ביותר לילדים Aqua Sphere Kayenne

איך בחרנו את משקפות השחייה המומלצות לילדים

את משקפות השחייה לילדים בחרנו במקביל לבדיקת משקפות שחייה למבוגרים. קראנו המלצות באתרי סקירות בלתי תלויים ואמינים, נעזרנו בחוות דעת משכנעות של קונים ברחבי הרשת, והתעניינו אצל מדריכי שחייה לילדים בכמה בריכות שכונתיות.

מצאנו כי משקפת השחייה הטובה ביותר לילדים היא Aqua Sphere Kayenne Jr. זו גם גרסת הילדים של משקפת השחייה הטובה ביותר שבחרנו למבוגרים.

משקפת השחייה הטובה ביותר לילדים: Aqua Sphere Kayenne Jr

משקפת השחייה Aqua Sphere Kayenne מיוצרת באיטליה, מתאימה לבריכה ולים, וקיימת גם בגרסה למבוגרים. בשורה התחתונה, משקפת השחייה הזו היא רמה מעל כל המתחרים. העיצוב משולש-מעוגל של העדשות יחד עם עיניות סיליקון רכות, הופכים את המשקפת לנוחה מאוד. העדשות לא מעוותות את הסביבה שהילד רואה ושדה הראייה בהן רחב מאוד, מה שכה חשוב במשקפת שחייה לילדים. זו המשקפת עם שדה הראייה הרחב ביותר שמצאנו. העדשות בעלות טכנולוגיה למניעת שריטות, למניעת הצטברות אדים ומגנות מפני קרינה כך שיש לילד גוון נעים בעיניים גם שהשמש בשיאה.

משקפת שחייה הטובה ביותר לילדים
משקפת שחייה לילדים Aqua Sphere Kayenne נוחה על פנים ובעלת עדשות שמאפשרות שדה ראייה רחב / צילום: Aqua Sphere

ילדים אוהבים את המשקפת הזו ללא קשר לגילם או מבנה הפנים שלהם, רחב או צר. מניתוח ביקורות באמזון אפשר לומר שהמשקפת מתאימה לילדים בגילאי 5-6 ותהיה טובה גם לילדים בגיל 12-13. על פי היצרן Aqua Sphere המשקפת מעוצבת לילדים בין הגילאים 6-15, אך לטעמנו, רוב הילדים בגיל 14-15 כבר יעברו למשקפת שחייה למבוגרים.

למשקפת רצועה רחבה שבאמצעותה המשקפת יושבת היטב על הפנים ולא זזה, ומצליחה לעשות את זה בלי ללחוץ על הפנים ובלי להשאיר סימנים סביב העיניים לאחר הסרת המשקפת. קל להתאים את הרצועה לגודל הראש של הילד, ותוכלו ללמד את הילדים לתפעל את המנגנון הפשוט של הרמת מנוף קטן ומשיכה של הרצועה.
המשקפת עמידה מאוד, ותחזיק בפני גלים, קרם הגנה, חול ים ואתגרים שהשחיינים הקטנים יעבירו אותה. היא מגיעה בנרתיק קשיח בו ניתן לאחסן אותה לפני שזורקים בתיק.

התאמת משקפת אקווה לילדים
הרמת המנוף בתמונה ומשיכה של הרצועה מאפשר התאמה של משקפת השחייה לראש. הילדים יוכלו לעשות זאת לבד / צילום: אמזון

משקפת שחייה לילדים במקום השני: Aqua Sphere Moby Kid

Aqua Sphere Moby Kid זו משקפת השחייה הטובה ביותר לילדים צעירים ומתאימה לילדים קטנים יותר ביחס לבחירה הראשונה שלנו. המשקפת תתאים לרוב הילדים בגילאי 3-8 בבריכה ובים. המשקפת נוחה, עמידה ומשתלמת. היא תעזור לקטנים להתרגל להכניס את הראש למים ולהתחיל לשחות.

למשקפת השחייה הזו של אקווה רצועה רחבה שמחזיקה את המשקפת היטב על הפנים ומונעת ממנה מלזוז או ליפול. מנגנון התאמת הרצועה לגודל הראש זהה לזה בAqua Sphere Kayenne , הבחירה הראשונה שלנו. כל שנדרש הוא להרים מנוף קטן ולמשוך את הרצועה. המנגנון פשוט ותוכלו ללמד את הקטנים להתאים את המשקפת לבד לראשם.

משקפת שחייה הטובה ביותר לילדים
משקפת Moby Kid / צילום: Aqua Sphere

משקפת השחייה נוחה על הפנים בזכות עיניות סיליקון רכות ואיכותיות. עיניות הסיליקון אוטמות היטב מפני כניסת מים ואינן משאירות סימנים סביב העיניים לאחר שמסירים את המשקפת.

העדשות שטוחות ולא מעוותות את העולם שהילד רואה. שדה הראייה במשקפת רחב, אולם קצת פחות משדה הראייה ב-Kayenne. העדשות בעלות טכנולוגיה המגנה מפני שריטות ומפני הצטברות אדים.

המשקפת עמידה מאוד בפני כל התעללות של ילדים בבריכה או בים. היא מגיעה עם נרתיק קשיח שאחסון המשקפת בו יאפשר לה לשרוד שנים.

משקפת שחייה המשתלמת ביותר לילדים: Speedo Youth Hydrospex

גם בבחירת המשקפת המשתלמת בחרנו את אותה משקפת שבחרנו כמשקפת שחייה המשתלמת ביותר למבוגרים רק בגרסת ילדים. Speedo Youth Hydrospex היא משקפת נהדרת המתאימה לים ולבריכה, במחיר מצוין שנותן את התמורה הטובה ביותר ביחס למחיר. על פי ספידו המשקפת מתאימה לילדים בגילאי 6-14. מהבדיקות שלנו וחוות דעת באמזון אפשר לדייק את זה לגילאים 5-13. לטעמנו, מרבית הילדים בגילאי 13-14 כבר יתקדמו למשקפת שחייה למבוגרים.

משקפת שחייה ספידו הידרוספקס לילדים
משקפת שחייה ספידו הידרוספקס לילדים / צילום: אמזון

המשקפת נוחה עם עיניות סיליקון רכות וטבעיות על הפנים, שאוטמות היטב מפני כניסת מים. התאמת הרצועה לגודל הראש לא פשוטה כמו בבחירה הראשונה והשנייה שלנו, אך מתבצעת די בקלות באמצעות מנגנון סטנדרטי מוכר ואמין של שחרור הרצועה מהאבזם, התאמת אורך הרצועה והחזרה לאבזם.

העדשות בעלות טכנולוגיה למניעת שריטות, הצטברות אדים ומגנות מפני קרינה. הראות בעדשות טובה ולא מעוותת את הסביבה שהילד רואה מבעד למשקפת.
חשוב לדעת כי שדה הראייה דרך המשקפת צר יחסית ופחות טוב מזה של Aqua Sphere Kayenne, הבחירה שלנו למשקפת הטובה ביותר. אולם, הסיליקון השקוף שממנו בנויה המשקפת מונע תחושה של קלסטרופוביות, שיכולים להרגיש עם משקפת בעלת מסגרת כהה.

תוכלו לרכוש את המשקפת עם עדשה כחולה או אפורה המגנות מפני קרינה ונותנות לעיניים גוון נעים בשמש חזקה.

טיפים בבחירת משקפת שחייה לילדים

הנה כמה טיפים חשובים על משקפות שחייה לילדים שנתקלנו בהם במהלך המחקר שלנו:

אם הילד שלכם נמצא הרבה בבריכה או בים בשעות חמות תחת שמש חזקה, תעדיפו משקפת עם עדשות בצבע כחול או אפרפר. עדשות בצבעים אלה יתנו את הגוון הנעים והמרגיע ביותר לעיניים.

תמיד תעדיפו לקנות לילדים משקפת שהגוף שלה שקוף או בהיר, אשר נותן תחושה של שדה ראייה רחב יותר. משקפת שחייה בעלת מסגרת שחורה או כהה תגרום לילד לחוש ששדה הראייה נסגר עליו – ״תחושת מנהרה״.

יתכן כי ילדים צעירים יותר בגיל שנתיים ומטה יעדיפו משקפת שחייה מסוג מסיכה שמכסה בעדשה אחת את שתי העיניים (כמו זו של הצוללנים). עם משקפת שחייה כזו שדה הראייה יהיה לרוב רחב יותר.

באתר עולם המים של אורי סלע מופיעים כמה טיפים שימושיים למקרה שהילד לא רוצה להרכיב משקפת. אחד מהם הוא לתת לילד לבחור את משקפת השחייה שלו. אם הבחירה של המשקפת והצבע שלה תהיה של הילד עולים הסיכויים שהוא יהיה קשור אליה וירצה להרכיב אותה.

קריאה נוספת