רשימות על הציוד והגאדג׳טים הטובים ביותר | כל מוצר נבחר לאחר מחקר ובדיקות. נווד נתמך ע״י קוראיו, כשקונים דרך קישורים באתר יתכן שאנו מרוויחים עמלה קטנה המסייעת להרחיב ולתפעל את האתר

רשימות על הציוד והגאדג׳טים הטובים ביותר | נווד נתמך ע״י קוראיו, כשקונים דרך קישורים באתר יתכן כי אנו מרוויחים עמלה המסייעת להרחיב ולתפעל את האתר

הווידג׳טים הטובים ביותר לאייפון עם iOS 14

עם iOS 14 הגיעו גם ווידג׳טים לאייפון ורעננו את מסך הבית. בדקנו ובחרנו את הווידג׳טים הטובים ביותר לאייפון. בחרנו בווידג׳טים מעוצבים היטב, המספקים מידע חשוב במבט חטוף, מאפשרים ביצוע פעולות ישר ממסך הבית ושיכולים להגביר את הפרודוקטיביות בשימוש באייפון.
ווידג׳טים לאייפון הטובים ביותר ios14

עם יציאת iOS 14 הגיעה גם האפשרות לארגן את מסך הבית באייפון עם ווידג׳טים שימושיים ומעוצבים. ניתן להוסיף למסך הבית ווידג׳טים בכל מקום שרוצים, להגדיר את גודלם, איזה מידע וכמה מידע יציגו. בדקנו ובחרנו את הווידג׳טים הטובים ביותר לאייפון.

הווידג׳טים יכולים להפוך עבור המשתמש לכלי שימושי מאוד ולשפר את הפרודוקטיביות. הווידג׳טים מאפשרים לקבל את המידע החשוב והמועדף על המשתמש במבט חטוף במסך, ללא צורך להכנס לתוך האפליקציות השונות. ניתן להוסיף לכל מקום במסך הבית את הווידג׳טים המובנים של אפל, ווידג׳טים של אפליקציות צד שלישי או את הערמה החכמה השימושית מאוד המכילה בתוכה מספר ווידג׳טים שונים.

אם אתם עדיין לא סגורים איך להוסיף את הווידג׳טים אנו ממליצים לכם לקרוא את הפוסט הבא: ווידג׳טים לאייפון עם iOS 14 איך להשתמש ולהפוך את מסך הבית למותאם עבורכם. בפוסט תוכלו לקרוא על איך להוסיף ווידג׳טים באייפון, איך לערוך ולהסיר ווידג׳טים, מהי ערימה חכמה, מהו ווידג׳ט ההצעות של סירי ועוד.

מהמבחר הקיים שהולך וגדל בכל יום, בחרנו עבורכם את הווידג׳טים הטובים ביותר לאייפון. בחרנו ווידג׳טים שימושיים ומעוצבים היטב כך שנוח לצרוך מהם את המידע במבט חטוף ולבצע פעולות שהן חלק משגרת השימוש שלכם באייפון.

ווידג׳טים לאייפון ios14
בדקנו ובחרנו את הווידג׳טים הטובים ביותר לאייפון / צילום: מערכת נווד

תוכן עניינים

הווידג׳ט הטוב ביותר לשיפור הפרודקטיביות: הצעות של סירי (הצעות ליישומים והצעות לקיצורים)

אפל שחררה עם iOS 14 מספר ווידג׳טים מובנים מצוינים של האפליקציות שלה. רשימת הווידג׳טים של אפל כוללת: ווידג׳ט מזג אוויר, לוח שנה, ,תזכורות, שעון, פתקים, כושר, מניות, תמונות, קבצים, סוללות, מפות, אפל מיוזיק, פודקאסטים, TV וטיפים. אולם הווידג׳ט החשוב ביותר שאפל שחררה הוא ווידג׳ט ההצעות של סירי. ניתן להגדיר את ווידג׳ט ההצעות כך שיציע את האפליקציות הכי רלוונטיות למשתמש בכל נקודת זמן מבלי שיצטרך לחפש אותן או יציע קיצורים לפעולות שכיחות שמבצעים עם האייפון.

ווידג׳ט הצעות ליישומים ישפר את הפרודוקטיביות בעבודה עם האייפון. לרוב אנו משתמשים תמיד במספר מועט מהאפליקציות המותקנות על האייפון וחוזרים ומשתמשים בהן. ווידג׳ט הצעות ליישומים של Siri מציע את האפליקציות הרלוונטיות לכם לאותו רגע. הווידג׳ט לוקח את 8 האפליקציות האחרונות שהשתמשנו בהן ואת אלו שאנו משתמשים בהן הכי הרבה באופן כללי ומציג אותן במסך הבית. הגיוני לשים את הווידג׳ט הזה בדף הבית הראשון וכך רוב הסיכויים שכאשר נחפש אפליקצייה מסויימת היא תופיע שם.

ווידג׳טים לאייפון וודג׳ט הצעות של סירי
ווידג׳ט הצעות ליישומים של סירי ינסה להציע לכם את האפליקציות שאתם צריכים עכשיו וכנראה יהיה זה שיחסוך לכם הכי הרבה זמן. אנו ממליצים למקם אותו בדף הראשון של מסך הבית. / צילום: מערכת נווד

ווידג׳ט נוסף בהצעות של Siri שייעל את העבודה ויחסוך זמן הוא ווידג׳ט הצעות לקיצורים. עם ווידג׳ט זה תוכלו בלחיצה אחת ממסך הבית לקפוץ לביצוע פעולה ספציפית כמו הוספת משימה באפליקציה המשימות המועדפת עליכם (עלינו זו Tick Tick), להתקשר או לשלוח הודעה למישהו ספציפי, לגשת לפתק מסוים, לפתוח את אפליקציית החדשות ועוד. הקיצורים של Siri חכמים ומציגים לכם את הפעולות הרלוונטיות בהתאם לדפוסי השימוש שלכם באייפון לאורך היום. קיצורים יוצגו בהתאם לפעולות שאתם עושים בדרך כלל עם הרמה ראשונה של האייפון בבוקר, פעולות שאתם נוהגים לעשות באייפון בזמן שהוא בטעינה ועוד. לדוגמה, אם אתם נוהגים להתעדכן על הבוקר בחדשות, כשתתעוררו יוצג לכם הקיצור הרלוונטי כדי שתוכלו לגשת בלחיצה אחת לעדכוני החדשות באפליקציה שאתם משתמשים בה.

ווידג׳ט לאייפון הצעות לקיצורים סירי
ווידג׳ט הצעות לקיצורים של סירי יקפיץ הצעה לפעולה באייפון בהתאם לדפוסי השימוש. שתתחילו להשתמש תופתעו כמה זה יעיל. / צילום: מערכת נווד

ווידג׳ט החיפוש ברשת הטוב ביותר: גוגל

גוגל אחראים למנוע החיפוש החזק ביותר ואם יש לכם את האפליקציה של גוגל על האייפון נלווה אליה ווידג׳ט שימושי שיכול לייעל ולזרז את החיפוש באינטרנט או את הגיגול. עם הווידג׳ט תוכלו לגגל במהירות ממסך הבית ולמצוא את מה שאתם מעוניינים בו בפחות לחיצות על המסך. ווידג׳ט החיפוש של גוגל זמין בשני גדלים: הקטן יקפיץ אתכם לחיפוש באמצעות כתיבה הביטוי בלבד, לעומתו, הווידג׳ט הגדול יותר מומלץ יותר ומאפשר פונקציות גיגול נוספות. הווידג׳ט הגדול יותר מאפשר חיפוש באמצעות כתיבת ביטוי, חיפוש קולי, חיפוש עם Goole Lens באמצעות צילום וחיפוש במצב אנונימי (Incignito). שימו לב, החיפוש לא מתבצע ממש במסך הבית אלא משמש כקיצור דרך ומקפיץ אתכם לעמוד החיפוש המתאים באפליקצייה של גוגל.

ווידג׳טים לאייפון: ווידגט החיפוש של גוגל
ווידג׳ט החיפוש של גוגל זמין בשני גדלים. בגדול יותר (העליון) תוכלו לחפש ביטוי, לבצע חיפוש קולי, להשתמש בGoogle Lens לחיפוש באמצעות צילום או לחפש במצב אנונימי / צילום: מערכת נווד

ווידג׳ט מזג האוויר הטוב ביותר: The Weather Channel

עד היום לא היה ניתן להתעדכן במזג האוויר במבט חטוף על מסך האייפון, והיה צורך להכנס לתוך אחת מאפליקציות מזג האוויר המותקנות על המכשיר. לא עוד, כעת ניתן לשים ווידג׳טים המציגים את מזג האוויר על גבי מסך הבית ולהתעדכן ממנו, מבלי לפתוח שום אפליקציה.

ווידג׳ט מזג האוויר הטוב ביותר הוא של אפליקציית The Weather Channel. נכון שלא כל אפליקציות מזג האוויר הספיקו ליישר קו ולהוציא ווידג׳ט נלווה, אך כבר יש מספיק ווידג׳טים של אפליקציות מזג האוויר הפופולאריות כדי לבדוק ולבחור את הטוב ביותר. ניתן להגדיר את הווידג׳ט של The Weather Channel בשלושה גדלים. הגודל המומלץ הוא הבינוני שמצליח הרבה מידע על מזג האוויר בלי שצריך לבזבז יותר מידי נדל״ן יקר במסך הבית. הווידג׳ט מציג את הטמפרטורה העכשווית, את הטמפרטורה ביום ובלילה, את מזג האוויר בשלוש שעות הקרובות וגם את התחזית לשלושה ימים הקרובים. זהו ווידג׳ט מזג האוויר המספק את כמות המידע הרבה ביותר שמצאנו. בנוסף, הוא מעוצב היטב, מציג את המידע באופן ברור, בעברית ובחינם. אגב, עוד לא מצאנו את אפליקציית מזג האוויר שתגרום לנו לשלם עבורה.

ווידג׳ט מזג אוויר לאייפון
ווידג׳ט מזג האוויר של אפליקציית The Weather Channel מספקת הכי הרבה מידע רלוונטי בהכי מעט מקום / צילום: מערכת נווד

ווידג׳ט המשימות הטוב ביותר: Tick Tick

כשמדברים על אפליקציית משימות קשה להצביע על הווידג׳ט הטוב ביותר מכיוון שנכנסים לתחום של העדפה אישית והרגלים בהתאם לאפליקציית המשימות איתה רגילים לעבוד. אבל בכל זאת אחרי שבדקנו לא מעט ווידג׳טים של אפליקציות משימות טובות כמו Things, Todoist, תזכורות של אפל ועוד. עבורנו הווידג׳ט של אפליקציית המשימות Tick Tick הוא הטוב ביותר.

אפליקציית המשימות Tick Tick היא אולר שוויצרי המכיל תכונות רבות נוספות למשימות כמו מעקב ורכישת הרגלים (Habits), פוקוס בביצוע משימה, יומן, רשימות חכמות ועוד. Tick Tick הפכה להיות עבורנו אפליקציית המשימות המועדפת. הווידג׳ט של האפליקציה גם הוא גמיש ועשיר בתכונות. תוכלו להחליט מה המידע שאתם רוצים שהווידג׳ט יציג, בין אם את המשימות היומיות, את הInbox, את אחת הרשימות שיצרתם, משימות לפי תגים ועוד. תזכרו שאתם יכולים להוסיף כמה ווידג׳טים שאתם רוצים ולאן שאתם רוצים במסך הבית או אפילו יותר טוב לשים אותם בערימה חכמה אחת. עם הגמישות הזו יש לכם כלי אדיר באייפון להתעדכנות במשימות וביצוען.

ווידג׳טים לאייפון ווידג׳ט המשימות הטוב ביותר אפליקציית Tick Tick
אפשר להוסיף ווידג׳טים שונים של אפליקציית Tick Tick כדי להיות על המשימות תמיד ממסך הבית ללא צורך להכנס לאפליקצייה. בתמונה: ווידג׳ט Inbox, ווידג׳ט Today, ווידג׳ט Habits. ניתן להוסיף גם ווידג׳טים כמו רשימות, משימות לפי תג ועוד ולהציגם במסך הבית. / צילום: מערכת נווד

הווידג׳ט הטוב ביותר לפתקים קטנים ותזכורות מיידיות: Cheatsheet

אפליקציית Cheatsheet (שליפים) נועדה להזכיר את הדברים הקטנים שקל לשכוח, אך תמיד זקוקים להם. מיקוד, קוד לרכב, לוחית רישוי, קוד לבניין, מספרי תעודת זהות, תשובות למבחן או סתם משפט שרוצים לזכור. את כל הדברים הקטנים האלה שאנו תמיד צריכים אך אף פעם לא זוכרים, אפליקציית Cheatsheet מזכירה לנו באמצעות שליפים על האייפון או האפל ווטש. עכשיו עם ווידג׳טים על גבי מסך הבית האפליקציה הופכת לפרודוקטיבית ושימושית הרבה יותר. ניתן להציג בווידג׳ט של Cheatsheet פתקים קטנים ותזכורות מידיות שניתן לצרוך במבט חטוף בזמן שזקוקים להם. עבורנו ווידג׳ט מסוג זה, שמקפיץ לנו ברגע שאנו צריכים את הדברים הקטנים שאנו נוטים לשכוח, הוא שדרוג משמעותי ושימושי מאוד.

ווידג׳ט לאייפון אפליקציית Cheatsheet
עם הווידג׳ט של Cheatsheet שמים שליפים על מסך האייפון. להציץ ולהזכר. / צילום: מערכת נווד

ווידג׳ט הכדורגל הטוב ביותר עבור אוהדים: FotMob

אם אתם חובבי כדורגל ואוהדים של קבוצה ישראלית או אירופית, הווידג׳ט של אפליקציית FotMob הוא חובה עבורכם. אחרי שתתקינו אותו במסך הבית או באחת הערימות החכמות תוכלו להתעדכן במבט חטוף באייפון בכל המתרחש בקבוצה שלכם. בתוצאה האחרונה של הקבוצה, מול מי ומתי המשחק הבא ובחדשות מתעדכנות על המצב בקבוצה. בנוסף, תוכלו להגדיר ווידג׳ט המציג מבזקי חדשות מעולם הכדורגל.

ווידג׳טים מומלצים לאייפון. ווידג׳ט הכדורגל של FotMob
הווידג׳ט של אפליקציית FotMob הוא מצויין וקל להתעדכן ממנו במתרחש בקבוצתכם. בתמונה הווידג׳ט מוגדר על ברצלונה רגע לפני הקלאסיקו. הווידג׳ט התחתון הוא ווידג׳ט מבזקי חדשות הכדורגל. / צילום: מערכת נווד

הווידג׳ט הטוב ביותר לסריקת דפים: Scanner Pro

אם יוצא לכם לסרוק הרבה מסמכים ודפים אחרים, הווידג׳ט של אפליקציית Scanner Pro  המומלצת יעניין אתכם. בווידג׳ט קיימים שלושה כפתורים שהם קיצורי דרך לאפליקצייה. הראשון יאפשר לכם בלחיצת כפתור להגיע למסך בו סורקים מסמך באמצעות המצלמה, השני יעביר אתכם לתמונות שלכם כדי שתוכלו לערוך מסמך או תמונה ולהפוך אותה למסמך סרוק, והכפתור השלישי יעביר אתכם למסך החיפוש למציאת מסמך ספציפי בין הסריקות שלכם.

הווידג׳ט גם יציג לכם את המסמכים האחרונים שסרקתם. בווידג׳ט בגודל הבינוני יוצגו שני מסמכים, לעומת הווידג׳ט הגדול בו יוצגו שישה מסמכים. תחת ״עריכת ווידג׳ט״ תוכלו להגדיר שהווידג׳ט יציג לכם תיקיות או מסמכים מסוימים שנבחרו על ידכם ולאו דווקא את האחרונים.

ווידג׳ט מומלץ לאייפון. אפליקציית סורק מומלצת
הווידג׳ט של Scanner Pro מכיל קיצורי דרך שימושיים לסריקה מהירה יותר של מסמכים. / צילום: מערכת נווד

ווידג׳ט המוזיקה והפודקאסטים הטוב ביותר: אפל מיוזיק וספוטיפיי

ווידג׳ט המוזיקה הטוב ביותר הוא של שתי הגדולות אפל מיוזיק וספוטיפיי. שני הווידג׳טים פשוטים לשימוש וכמעט זהים. הווידג׳ט של אפל מיוזיק מאפשר גישה מהירה לפלייליסטים או אלבומים שהושמעו לאחרונה (פודקאסטים מוגשים בווידג׳ט נפרד). הווידג׳ט של ספוטיפיי מאפשר גישה מהירה לפלייליסטים, אלבומים, אמנים או פודקאסטים שהושמעו לאחרונה.

ווידג׳ט מוזיקה ios 14 ספוטיפיי ואפל מיוזיק
בחלק העליון הווידג׳ט של אפל מיוזיק, מתחתיו הווידג׳ט של ספוטיפיי. הווידג׳ט התחתון ביותר הוא ווידג׳ט הפודקאסטים של אפל (בגודל קטן). / צילום: מערכת נווד

ווידג׳ט המצלמה הטוב ביותר: ProCamera

הווידג׳ט של אפליקציית המצלמה המצויינת ProCamera הוא ווידג׳ט המצלמה הטוב ביותר, עשיר בתכונות ויחד עם זאת פשוט לשימוש. הווידג׳ט מאפשר גישה מהירה לצילום תמונה, צילום ווידאו, צילום פורטרייט, צילום HDR וצילום במצב תאורה חלשה. בנוסף, הוא מציג את שעות הזריחה והשקיעה ואת המועד הבא בו יפציע ירח מלא. הווידג׳ט של ProCamera מציג מתי מתחילה ומסתיימת שעת הזהב הבאה ביום כדי שתדעו לצאת החוצה לצלם בשעה הכי יפה ביום שמעניקה תאורה וקסם טבעי לתמונות.

ווידג׳ט מצלמה מומלץ לאייפון ios 14
ווידג׳ט המצלמה של ProCamera בעל קיצורי דרך לצילום תמונה, פורטרייט, HDR, צילום לילה, וצילום וידאו. בנוסף, יציג לכם מתי שעת הזהב הבאה. / צילום: מערכת נווד

ווידג׳ט הטיימר הטוב ביותר: TiMe

הפעלת מספר טיימרים במקביל ממסך הבית באמצעות ווידג׳ט יכול להיות שימושי מאוד. כך הטיימרים רצים מול העיניים ללא צורך לגעת במסך כדי לראות עוד כמה זמן. ווידג׳ט הטיימר הטוב ביותר שמצאנו הוא של אפליקציית TiMe

האפליקציה מאפשרת לקבוע כמה טיימרים שרוצים ולסווג אותם תחת קבוצות שונות, לאחר מכן ניתן להציג בווידג׳ט את קבוצת הטיימר שהוגדרה. ניתן להציג כמה קבוצות טיימר בווידג׳טים שונים או בערימה חכמה. לדוגמה, בתמונה, הגדרנו קבוצת טיימר שקראנו לה ״בישול״ קבענו בה מספר טיימרים בזמנים שונים והצגנו אותה בווידג׳ט. באפליקצייה קיימים כבר טיימרים וקבוצות מובנות לשימושכם. בנוסף, האפליקציה זמינה גם לאפל ווטש, שימושי כשמדובר בטיימרים.

ווידג׳ט טיימר מומלץ לאייפון
ווידג׳ט TiMe מאפשר להפעיל מספר טיימרים ולעקוב אחריהם ממסך הבית. בתמונה: הווידג׳ט העליון כולל מספר טיימרים תחת קבוצת ״שגרת בוקר״, התחתון כולל מספר טיימרים שקבענו תחת קבוצת ״בישול״ שיצרנו. / צילום: מערכת נווד

הווידג׳ט הטוב ביותר לעיצוב עם טאצ׳ אישי של מסך הבית באייפון: Color Widgets

אפליקציית Color Widgets תפסה תהודה רבה עם יציאת iOS 14. האפליקצייה לא מביאה פונקציונאליות חדשה אלא רק ווידג׳טים המציגים מידע קיים בעיצוב אחר ובהתאמה אישית. עם Color Widgets ניתן לתת טאצ׳ אישי למסך הבית. תוכלו לעצב בעצמכם ווידג׳טים של מזג אוויר, תזכורות, יומן, שעון ועוד.

אמנם לא הווידג׳ט הכי פרודוקטיבי שקיים ובעיני רבים יחשב בזבוז זמן, אולם מי שמעוניין במסך בית מעוצב עם טאצ׳ אישי ימצא דרך לעשות זאת עם Color Widgets.

עיצוב מסך הבית ios 14 ווידג׳ט
אם יש לכם זמן ואתם רוצים לעצב לבד את מסך הבית שלכם אפליקציית Color Widgets תסייע לכם לעצב ווידג׳טים בקלות ולקבל תוצאה מרשימה. / צילום: מערכת נווד

גשם של ווידג׳טים

עם iOS 14 המשתמשים סופסוף יכולים לעצב את מסך הבית באייפון בצורה נוחה ונכונה עבורם באמצעות ווידג׳טים ולא להיות תקועים עם שתי וערב של אפליקציות ותיקיות כפי שהיה עד כה. מאז השחרור של iOS 14 האפליקציות הפופולאריות ומפתחים הוציאו וממשיכים להוציא ווידג׳טים שימושיים ומעוצבים. לדעתנו, ווידג׳ט איכותי נלווה לאפליקצייה יהפוך במהרה לסטנדרט ויהווה פקטור משמעותי בתחרות בין האפליקציות בתחומים שונים. אפשר לצפות בזמן הקרוב לגשם של ווידג׳טים. אנו מצידנו נמשיך לעקוב ולעדכן את רשימת הווידג׳טים הטובים ביותר לאייפון.

 

קריאה נוספת