רשימות על הציוד והגאדג׳טים הטובים ביותר | כל מוצר נבחר לאחר מחקר ובדיקות. נווד נתמך ע״י קוראיו, כשקונים דרך קישורים באתר יתכן שאנו מרוויחים עמלה קטנה המסייעת להרחיב ולתפעל את האתר

רשימות על הציוד והגאדג׳טים הטובים ביותר | נווד נתמך ע״י קוראיו, כשקונים דרך קישורים באתר יתכן כי אנו מרוויחים עמלה המסייעת להרחיב ולתפעל את האתר

מגן מסך לאייפון: להדביק לבד את מגן המסך הטוב ביותר לאייפון

רבים מאתנו משלמים כדי שידביקו לנו מגן מסך. לא עוד. כל אחד יכול להדביק מגן מסך לאייפון, רק צריך להצטייד במגן נכון ומשתלם. הנה מגני המסך הטובים ביותר לאייפון.
מגן מסך לאייפון

מגן מסך לאייפון הוא מוצר אפור שאין לא הצדקה בפני עצמו וכל ייעודו הוא לשרת את האייפון, אך זו תהיה טעות לא להשתמש באחד. שריטה, סדק או שבר במסך האייפון הם מתסכלים, לא מכוסים באחריות והחלפת המסך יקרה ויכולה להגיע לאלפי שקלים. מצד שני, לשים מגן מסך לאייפון יכול לקלקל את הצלילות המדהימה של המסך, להשאיר בועות, לפגוע ברגישות המסך למגע, וזה לפני שדיברנו על מי מדביק לכם, כמה עקום יצא לו וכמה הוא גבה מכם.

אחרי שבדקנו חמישה דגמים של מגני מסך לאייפון, מצאנו שמגן המסך המשתלם Maxboost Premium Tempered Glass הוא מגן המסך הטוב ביותר לאייפון. מגן הזכוכית של Maxboost צלול, מגן היטב, לא מורגש על האייפון וקל להדביק אותו מושלם, ישר וללא בועות. למען האמת היה כל-כך קל להדביק אותו שהתגנבה לנו צביטה בלב על כל השנים ששילמנו לאחרים להדביק לנו מגני מסך וזה כמעט אף פעם לא יצא מושלם כמו שאנחנו רוצים.

אנחנו יודעים שאחד החסמים לקנות עצמאית מגן מסך הוא הצורך להדביק אותו לבד והחשש שיצא עקום או עם בועות ואבק בין המסך למגן. אחרי שמצאנו את מגן המסך Maxboost ההמלצה החד משמעית שלנו היא לרכוש ולהדביק את מגן המסך לאייפון באופן עצמאי. כך תבטיחו מגן מסך איכותי במחיר טוב שמודבק בצורה מושלמת.

ההמלצות שלנו

תוכן עניינים

מגן המסך הטוב ביותר לאייפון: Maxboost Premium Tempered Glass

מגן המסך הטוב ביותר לאייפון הוא  Tempered Glass Maxboost Premium. המגן הזה מתאים לדגמי האייפון הבאים: X/XS/11 Pro, XS Max/11 Pro Max, XR/11.

מגן המסך של Maxboost עשוי מזכוכית מחוסמת ויגן על האייפון שלכם היטב. המגן שקוף וצלול כך שמסך האייפון לא יאבד מהרזולוציה המדהימה שלו ולא תרגישו אותו שתביטו במסך. קל להדביק את המגן בצורה מושלמת על גבי המסך בזכות מסגרת יישור שמגיעה בחבילה. כל הטוב הזה מגיע במחיר משתלם כאשר חבילה אחת כוללת בתוכה שלושה מגני מסך לאייפון.

מגן מסך לאייפון Maxboost
אייפון X עם מגן מסך Maxbbost / צילום: מערכת נווד

האיכות של המגן של Maxboost גבוהה, אך יש מגני מסך אחרים שמשתווים לה. היתרון הגדול של Maxbboost טמון דווקא בקלות ההדבקה של המגן באופן מושלם. הקלות הזו מתאפשרת בזכות מסגרת היישור שמגיעה עם המגנים בחבילה. מכניסים את האייפון למסגרת היישור שבצבע לבן כאשר המסך כלפי מעלה, כך בתוך מסגרת היישור המסך הופך להיות כמעט באותו גודל של מגן המסך. לאחר ניקוי המסך פשוט מניחים את מגן המסך בתוך מסגרת היישור ולוחצים עליו בעדינות. ההדבקה עם מסגרת היישור מסייעת לשים את המגן בצורה ישרה, מדויקת, בלי בועות ובלי אבק בין המסך למגן. את ההתקנה המושלמת הזו כל אחד יכול לעשות באופן עצמאי בקלות ובסיומה, כנראה, תצטערו על כל הפעמים ששילמתם לאחרים לעשות את זה עבורכם.

אייפון X בתוך מסגרת היישור להדבקה מושלמת ישרה וללא בועות
אייפון X בתוך מסגרת היישור להדבקה של מגן המסך באופן מושלם, ישר וללא בועות / צילום: מערכת נווד

כל הפריטים הנדרשים להדבקת המגן על מסך האייפון נמצאים כבר בתוך החבילה של Maxboost  שהיא גם הערכה השלמה ביותר שמצאנו. בחבילה ישנם שלושה מגני מסך, מסגרת יישור, מטליות לחות, מטליות יבשות, מדבקות להסרת אבק וחוברת הוראות.

תהליך ההתקנה של המגן פשוט וכולל את השלבים הבאים:

  1. ניקוי המסך במטלית אלכוהולית רטובה ולאחר מכן ניגוב במטלית יבשה.
  2. ניקוי גרגרי אבק שנשארו אחרי הניקוי באמצעות מדבקות להסרת גרגרי אבק.
  3. הכנסת האייפון למסגרת היישור, כאשר המסך פונה כלפי מעלה.
  4. הסרה של המדבקה ממגן המסך והנחת המגן על מסך האייפון שבתוך מסגרת היישור. כל זאת בלי לגעת בצד הדביק של המגן.
  5. לחיצה עדינה במרכז המגן כדי לתת למגן להדבק למסך האייפון.
  6. אם נשארות בועות יש לדחוף אותן בעדינות לצדדים. זהו.
מה בערכה? מגן המסך הטוב ביותר לאייפון Maxboost
מה בערכה? Maxboost מגיע עם 3 מגנים, מסגרת יישור, מטליות לחות, מטליות יבשות ומדבקות להסרת גרגרי אבק / צילום: מערכת נווד

מגן המסך מכסה היטב את כל החלק המגיב למגע במסך ונדבק אליו היטב כך שהוא לא ייפול. חיתוך מדויק בחלקו העליון משאיר את הסנסורים במגרעת המפורסמת של האייפון חשופים. קצוות המסך אינם חדים ונעימים למגע ביחס למגנים אחרים.

המגן של Maxboost שקוף וצלול ולא תבחינו בו שתביטו במסך האייפון. בדקנו את מגן המסך בכל מצבי האור האפשריים. הוא לא הפריע בשום שלב לרזולוציה המרשימה של מסך האייפון ולא משנה אם זה היה ביום או בלילה ובאיזו רמת הבהירות היה המסך. התגובתיות של המסך נשארת גם היא טבעית וזהה לזו שהייתם מקבלים מהאייפון אם הייתם נשארים ללא מגן מסך כלל. יצרנים רבים מתהדרים בתכונת Anti-Fingerprint אך במעטים מהם ממש מרגישים את זה. במגן של Maxboost התכונה הזו באה לביטוי וטביעות האצבע שהמסך צובר אינן בולטות וקל לנגבן מהמסך.

על פי היצרן מגן המסך מדורג 9H בסולם מוס, בן ה10 דרגות, למדידת קשיות של מינרלים (H=Hardness). על פי בדיקת אתר Wirecutter שבסקירתם הסתייענו בכתיבת פוסט זה, מגן המסך מדורג בין 7-8, ועל אף שזה פחות מהצהרת היצרן זו התוצאה הגבוהה ביותר מבין מגני המסך שהם בדקו. ואכן, שבאנו לשרוט את מגן המסך במפתחות, סכינים, מספריים ומברגים לא הצלחנו. כדי לשרוט את המגן נדרשנו להפעיל לחץ רב עם מברג ספציפי. באתגרי היומיום, כמו מפתחות של הרכב בכיס אחד יחד עם האייפון או שפשופים של המסך בפינות העומדות בדרככם, המגן יעמוד ולא יישרט. אחרי חודשיים עם המגן על האייפון הוא נראה נקי, ללא שריטה וללא שאסף גרגרי אבק בקצוותיו, כפי שקרה בחלק מהמגנים שראינו.

מגן מסך לאייפון קשה לשרוט
ניסינו לשרוט את מגן המסך עם כלים שונים. מהכלים בתמונה רק מברג דק ולחיצה חזקה מאוד הצליחה לשרוט מעט את מגן המסך של Maxboost / צילום: מערכת נווד

בצד המחיר, המגן של Maxboost הוא אולי אחד ממגני המסך המשתלמים ביותר שקיימים. מחירו נמוך יותר ממרבית מגני המסך שפזורים לרוב באמזון כולל השמות הגדולים יותר בתחום. ועל אף זאת בחבילה מגיעים שלושה מגנני מסך ומסגרת יישור. אמנם ההדבקה של המגן קלה ואין סיבה שהיא תשתבש לכם, אך במקרה שהיא השתבשה תוכלו להשתמש בניסיון הנוסף במגנים האחרים. אם הכל הלך חלק, כמו שכנראה יקרה,  תוכלו להשתמש בשלושה מגנים לשלושה אייפונים של בני משפחה או של חברים. לחילופין תוכלו לשמור לכם בצד את המגנים הנוספים לגיבוי במקרה שהמגן יישבר, ייפול או שתחליפו אייפון.

מקום שני: Trianium Screen Protector

מגן המסך של Trianium דומה מאוד במאפיינים שלו לבחירה הראשונה שלנו. כך אם הבחירה הראשונה לא זמינה תוכלו להסתפק במגן המסך המצוין של Trianium. בחבילה מגיעים שלושה מגני מסכי זכוכית מחוסמת דקיקים בעובי 0.25 מ״מ כך שהתגובתיות של המסך לא נפגעת כלל ולא מרגישים את מגן המסך שאוחזים באייפון. המגן שקוף וצלול כך שלא מרגישים אותו שמביטים באייפון והרזולוציה של המסך אינה נפגעת. המגן חזק ומדורג 9H בסולם מוס, על פי הצהרת היצרן. בהתנהלות היומיומית תצטרכו להתאמץ מאוד כדי לשרוט אותו.

גם מגן המסך של Trianium מגיע עם מסגרת יישור, אך היא מחזיקה פחות טוב את האייפון בעת הדבקת המגן ויש קצת יותר מקום לטעויות. זו הסיבה העיקרית שהמגן הזה הגיע אצלנו למקום השני.

מגן מסך לאייפון Trianium
מגן מסך לאייפון Trianium. הגיע למקום השני בגלל מסגרת היישור שמחזיקה קצת פחות טוב את האייפון וייתכנו יותר טעויות בהדקה מאשר במגן מסך של Maxboost / צילום: אמזון

זה הזמן להדביק מגן מסך לאייפון באופן עצמאי בלי לחשוש

עשרות רבות של מגני מסך קיימים באמזון וברשת בכלל, אך מגן המסך של Maxboost יאפשר לכם הדבקה קלה ומושלמת. בזכות מסגרת היישור שמצורפת בחבילה תוכלו להדביק את מגן המסך באופן עצמאי ישר, ללא בועות וללא אבק בין המסך למגן. אל תחששו, תחסכו ותרכשו אונליין במחיר משתלם ותדביקו באופן עצמאי בצורה מושלמת. על זאת, מכיוון שבכל חבילה ישנם שלושה מגנים, עדיין תוכלו להדביק לבני משפחה או חברים עם אייפון או שיישארו לכם מגני מסך לגיבוי.

למה אפשר לצפות?

אייפון 12 כבר כמעט כאן ועל פי השמועות הרבות עיצוב האייפון ישתנה ויחזור למקורות. נמתין ונראה אם העיצוב החדש יחייב את החברות לסדרות חדשות של מגן מסך לאייפון 12. אנחנו מבטיחים לעדכן את רשימת מגני המסך הטובים ביותר לאייפון לאחר שנחזיק אייפון 12 בידנו. 

קריאה נוספת