רשימות על הציוד והגאדג׳טים הטובים ביותר | כל מוצר נבחר לאחר מחקר ובדיקות. נווד נתמך ע״י קוראיו, כשקונים דרך קישורים באתר יתכן שאנו מרוויחים עמלה קטנה המסייעת להרחיב ולתפעל את האתר

רשימות על הציוד והגאדג׳טים הטובים ביותר | נווד נתמך ע״י קוראיו, כשקונים דרך קישורים באתר יתכן כי אנו מרוויחים עמלה המסייעת להרחיב ולתפעל את האתר

Apple Watch: מגן מסך לאפל ווטש ובאמפר. מצאנו את הטובים ביותר

אם אתם חרדים על האפל ווטש שלכם ומעוניינים להגן עליו מפני שריטות ושברים אתם צריכים לצייד אותו במגן מסך ובאמפר איכותיים. מגן המסך הטוב ביותר לאפל ווטש הוא LK Screen Protector. הבאמפר המומלץ ביותר הוא RhinoShield Bumper Case.
מגן מסך אפל ווטש

לרגל יציאת אפל ווטש דור 6 אנו ממליצים לכם על מגן מסך לאפל ווטש (Apple Watch) ובאמפר שישמרו לכם על השעון מפני שריטות ושברים.

קרה לכם שדפקתם את האפל ווטש שלכם בקירות, רהיטים או כל מיני פינות? מגן מסך לאפל ווטש זו הגנה נוספת שאתם צריכים לשעון שאתם עונדים. נכון האפל ווטש הוא מכשיר חזק שלא נשבר בקלות והמסך שלו הוא אנטי-סקרצ׳י (מונע שריטות), אבל הדפיקות הקטנות והאגביות שהוא מקבל לעתים, בסוף ישרטו אותו. מניסיון, אין דבר יותר מעצבן משריטה ארוכה על מסך של שעון חדש ויקר. אם הקשבתם לעצתנו ואתם רוצים את השורה התחתונה, מגן המסך הטוב ביותר לאפל ווטש הוא LK Screen Protector 44mm או זה של LK המתאים לאפל ווטש 40mm.

מה לגבי שבר במסך של השעון? בהנחה שהשימוש שלכם סביר ואתם זוכרים להסיר את השעון לפני שאתם עושים עבודות שיכולות לפגוע בו, אתם יכולים להיות רגועים, השעון לא ישבר. אולם אם זה עדיין מטריד אתכם ואתם רוצים הגנה נוספת על השעון שלכם, אנו ממליצים להצטייד בבאמפר (Bumper) שיעטוף את גוף השעון ויגן עליו מכל צדדיו. הבאמפר, לא מינימליסטי ומורגש על השעון, אך הוא ההגנה הטובה ביותר שתוכלו לצייד את השעון שלכם בה מפני שברים ושריטות. הבאמפר הטוב ביותר לאפל ווטש הוא RhinoShield Bumper Case 44mm  או הדגם הקטן יותר המתאים לאפל ווטש 40mm.

ההמלצות שלנו

תוכן עניינים

איך בוחרים מגן מסך לApple Watch?

מגן המסך הטוב ביותר לאפל ווטש צריך להיות דק, כזה שלא יפגע ברגישות השעון למגע, לא יטשטש את המסך המדהים של השעון, לא ייפול בקלות ובמחיר משתלם. אתם לא צריכים מגן מסך לשעון ב30-40$. המגנים היקרים לרוב יהיו עבים יותר ויפגעו ברגישות השעון.

מסך האפל ווטש קטן ובעל קצוות מעוגלים ובשונה מהאייפון קשה יותר למצוא לו מגני מסך טובים. גם למגני המסך הטובים במצאי הקיים יש חסרונות ולא משנה מאיזה חומר הם עשויים: זכוכית, TPU או חומר אחר. ישנם מגני מסך עבים שמגנים טוב יותר אך פוגעים ברגישות של השעון, יש מגנים דהויים שמטשטשים את המסך הצלול והמדהים של האפל ווטש, יש כאלה שנופלים אחרי כמה ימים או אפילו אחרי כמה שעות, כאלה שההדבקה שלהם משאירה מלא בועות גם אם עקבתם בפדנטיות אחרי הוראות היצרן להדבקה. בקיצור, הבנתם, במגני מסך לאפל ווטש לא תמצאו מושלם. בכל זאת החלטנו להמליץ על מגן מסך לאפל ווטש שאהבנו (גם אם הוא אינו חף לגמרי מבעיות).

RhinoShield Bumper Case
RhinoShield Bumper Case / צילום: אמזון

מגן המסך הטוב ביותר לאפל ווטש: LK Screen Protector

זהו מגן מסך שעומד כמעט בכל הדרישות שלנו למגן מסך טוב לאפל ווטש. לא סתם הוא הפך לרב מכר באמזון עם אלפי ביקורות חיוביות. מגן המסך של LK הוא דק מאוד (0‪.1 מ״מ) כך שלא תרגישו אותו שאתם מביטים בשעון או נוגעים במסך וימנע מהמסך להישרט שתדפקו את השעון בעוד פינה מעצבנת או תשפשפו אותו בעוד משקוף.

הפריטים באריזת מגן המסך LK
כל הפריטים באריזה של LK Screen Protector / צילום: מערכת נווד

תהליך ההדבקה של המגן פשוט ולא משאיר בועות, אך מומלץ לעקוב אחרי הווידאו של LK ביוטיוב שמסביר כיצד להדביק נכון את מגן המסך (קישור לסרטון מצורף באריזה). המגן ישמור על הרזולוציה הגבוהה של השעון ולא יפגע באיכות המסך. הרגישות של השעון למגע עם המגן תישאר מושלמת כאילו אתם ללא מגן מסך על השעון. חומר הTPU הגמיש ממנו עשוי מגן המסך של LK מתאים להדבקה על הקצוות המעוגלים של השעון ויתן כיסוי לכל המסך. מגני המסך של LK מגיעים 6 יחידות בכל חבילה במחיר משתלם מאוד. מגן המסך של LK זמין לאפל ווטש 44 מ״מ ולדגם הקטן יותר של השעון של אפל עם גודל מסך של 40 מ״מ.

בצד החסרונות, תצפו שהמגן ייפול תוך זמן לא רב (בין חודשיים לארבעה חודשים) בטח אם אתם מבצעים עם השעון פעילות גופנית או מתקלחים איתו. אבל תזכרו שיש לכם שש יחידות בכל חבילה כך שתוכלו לשים מגן חדש שהישן נופל. רק צריך שתהיו ערים לכך שמגן המסך של LK נפל כי הוא באמת כמעט ואינו מורגש.

מגן מסך LK הטוב ביותר לשעון אפל Apple
מגן המסך של LK בעובי 0.1 מ״מ שומר על רגישות המסך למגע ולא תרגישו שהוא שם כשתביטו במסך / צילום: מערכת נווד

הבאמפר הטוב ביותר לאפל ווטש: RhinoShield Bumper Case

להחליף מסך שבור באפל ווטש זה עסק יקר מאוד. אם אתם מועדים לפורענות במקרה זה, אנו ממליצים להצטייד בבמפר לשעון. הבמפר הטוב ביותר לאפל ווטש ללא ספק הוא הבאמפר של Rhino. למרות שאינו הכי מינימליסטי שתמצאו, הוא קליל (4 גרם), אינו מאסיבי מידי ונראה טוב על השעון. בשביל הזהב בין במפר שלא יהיה מאסיבי מידי לבין הגנה טובה על השעון, הבאפמר הזה הוא הטוב ביותר.

החומר ממנו עשוי הבאמפר של Rhino הוא פולימר ועל פי היצרן הוא מספק הגנה מנפילה עד 1.2  מטרים. שולי המגן מעט גבוהים מקו המסך וכך מגנים על מסך השעון מהיתקלויות בלתי צפויות. קל להכניס את השעון אל תוך הבאמפר וכשהשעון בתוכו הפונקציונליות לא נפגעת. כפתור הצד, הDigital Crown, הטעינה והסנסורים האחרים נשארים חשופים והבאמפר לא מפריע כלל לשימוש בהם.

bumper אפל ווטש
באמפר RhinoShield זמין בכמה צבעים שמצליחים לשמור באיזשהו צורה על האלגנטיות של הApple Watch / צילום: אמזון

בצד החסרונות, דעו שכאשר אתם שמים באמפר על האפל ווטש אז השעון שלכם ללא ספק מוגן היטב, אבל משהו באלגנטיות והנראות בשעון היוקרתי של אפל נפגע. השעון יפה יותר בלי הבאמפר. זה כמובן עניין של העדפה אישית אבל אם אתם פעילים מאוד ומרגישים שהאפל ווטש שאתם עונדים חוטף יותר מידי מכות אגביות שבסוף אולי ישברו לו את המסך, שווה לשקול להצטייד באחד.

הבאמפר של RhinoShield זמין בצבעים שונים שבסך הכל שומרים על העיצוב האלגנטי של השעון. הבאמפר מתאים לאפל ווטש דור 4, 5 ו-6 וזמין לשעוני 44 מ״מ או 40 מ״מ.

מגן מסך אפל ווטש
הבאמפר של RhinoShield לא הכי מינימליסטי ומורגש על השעון אך ישמור היטב על האפל ווטש שלכם מפני שריטות ושברים / צילום: אמזון

קריאה נוספת