שומר המסך הטוב ביותר – להפוך את סרטוני tvOS לשומר המסך ב-Mac

סרטוני שומר המסך באפל טיוי הם נפלאים ואפשר להתבונן בהם דקות ארוכות. עכשיו אתם יכולים להפוך אותם לשומר מסך ב-Mac שלכם. תוכלו לעשות את זה עם 'Aerial' שומר המסך הטוב ביותר.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אפל ממשיכה ליצור ולהוסיף סרטונים מקסימים לאפל טיוי ולהשתמש בהם כשומרי מסך. ידעתם שיש אפשרות להשתמש בסרטונים האלה כשומר המסך שלכם במק? תורידו את Aerial שומר המסך הכי טוב ל-macOS.

לפני שמתחילים – זו דוגמה לתוצאה הסופית

מאיפה מורידים ואיך מפעילים את שומר המסך הטוב ביותר ל-macOS?

את שומר המסך מורידים מ-GitHub. תורידו את הגרסה העדכנית ביותר ששוחררה Aerial 1.7. גרסה זו היא היחידה שעובדת עם מערכת ההפעלה העדכנית Catalina ואיתה תוכלו לקבל את הסרטונים העדכניים שאפל שחררה ל-tvOS 13.

אחרי שהורדתם, תלחצו על הקובץ Aerial.saver. הקובץ הזה יתקין לכם את שומר המסך במערכת ההפעלה במחשב. תחת הגדרות שומר מסך ב-System Preference תבחרו בשומר מסך Aerial. תוכלו גם ללחוץ על “Screen Saver Options” כדי להתאים את הגדרות שומר המסך, לבחור את הסרטונים המועדפים ועוד.

הגדרות שומר מסך הכי טוב למק - Aerial
צילום מסך: isolik

הגדרת שומר המסך והאפשרויות השונות ב-Aerial

בלחיצה על ״Screen Saver Option” תוכלו להתאים מספר הגדרות.
במסך הראשון תקבלו את כל סרטוני שומר המסך של tvOS. בטלו את הסימון לאלה שאתם לא רוצים ולחצו על ה״פלוס״ על מנת להוריד את המועדפים עליכם אל המחשב. לחיצה על גלגל השיניים בפינה שמאלית תחתונה יאפשר להגדיר במהירות את הפלייליסט, כך שיכלול רק סרטונים שהורדתם, רק 4K ואפשרויות נוספות.
תוכלו גם לבחור את פורמט הוידאו המתאים למחשב שלכם (בלחיצה על ״?״ תקבלו הצעות שימושיות באיזה פורמט אתם צריכים לבחור, בהתאם לשנת ייצור המחשב שלכם). בנוסף, תוכלו להגדיר אם אתם רוצים לאפשר את שומר המסך שאתם על סוללה ולא מחוברים לחשמל או שהסוללה במחשב עומדת להתרוקן.

הגדרות שומר מסך - סרטונים
צילום מסך לשונית Videos

אם מחוברים לכם מספר מסכים למק, תחת לשונית Display תוכלו להחליט איפה שומר המסך ינגן או לסנכרן את שומר המסך בין כולם.
תחת לשונית Info תוכלו לקבוע אם להציג את השעה/ המקום בו צולם הסרטון/ מצב הסוללה. תוכלו גם לכתוב הודעה שתוצג ששומר המסך עולה.

צילום מסך לשונית Info


בלשונית Time תוכלו לבחור אם אתם רוצים להציג שומרי מסך שצולמו ביום ואת אלה של הלילה בלילה/ או שיוצגו בהתאם למצב המוגדר במחשב -Light או Dark Mode.

צילום מסך לשונית Time

בלשונית Brightness אפשר להגדיר שבהירות המסך תונמך בעת ששומר המסך מתחיל לפעול.
בלשונית Cache תוכלו לייבא סרטונים לתוך Aerial. אפשר גם לעשות פעולה זו באמצעות גלגל השיניים בפינה שמאלית תחתונה בלשונית Videos תחת Custom Videos ולהגדיר תיקיה ספציפית על המחשב.

אכן, אלו הרבה אפשרויות עבור שומר מסך, אבל זה מה שהופך את Aerial לשומר המסך הטוב ביותר ל-Mac. וכבונוס לכל אלה מצטרפת העובדה שהוא חינם.

דוגמה לילית


בפוסט זה נתקלתי לראשונה באתר Lifehacker והוא נכתב במקור על ידי David Murphy. הפוסט תורגם על ידי לעברית באופן חופשי לאחר שימוש משמעותי ובדיקה של שומר המסך Aerial. מרבית צילומי המסך הם מהמחשב האישי שלי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עוד בנושא