רשימות על הציוד והגאדג׳טים הטובים ביותר | כל מוצר נבחר לאחר מחקר ובדיקות. נווד נתמך ע״י קוראיו, כשקונים דרך קישורים באתר יתכן שאנו מרוויחים עמלה קטנה המסייעת להרחיב ולתפעל את האתר

רשימות על הציוד והגאדג׳טים הטובים ביותר | נווד נתמך ע״י קוראיו, כשקונים דרך קישורים באתר יתכן כי אנו מרוויחים עמלה המסייעת להרחיב ולתפעל את האתר

לג׳נגל בין ספוטיפיי לאפל מיוזיק עם אפליקצית Songshift

ספוטיפיי או אפל מיוזיק? לא חייבים להחליט. אפליקצית Songshift תאפשר לכם להעביר את המוזיקה שלכם ולג׳נגל בין שרותי המוזיקה השונים בקלות.
לעבור בין שרותי מוזיקה עם אפליקצית Songshift

אפליקציית סונגשיפט תעזור לכל מי שרוצה לעבור בין שרות מוזיקה אחד אל המתחרה שלו. או פשוט לבדוק שרות מוזיקה אחר ולהתנסות בו. Songshift תעזור לקחת בקלות את כל המוזיקה ששמרתם והפלייליסטים שבניתם ולהעבירם אל שרות המוזיקה אליו אתם רוצים לעבור. לדוגמה מאפל מיוזיק לספוטיפיי ולהפך.

ספוטיפיי? אפל מיוזיק? יוטיוב? לא צריך להחליט. איך לעבור בקלות בין השרותים עם המוזיקה שלכם

על הקשר האינטימי עם שרות המוזיקה

רבים משקיעים הרבה זמן בשרות המוזיקה עליו הם מנויים. בונים פלייליסטים, מסמנים שירים אהובים, עוקבים אחרי אומנים ועוד. את אלה אנחנו מבצעים כדי ששרות המוזיקה יתאים הכי טוב את השירים והפלייליסטים שהוא מציע לנו.

בכלל שרות המוזיקה שלנו הפך אישי. ספוטיפיי, אפל מיוזיק, יוטיוב מיוזיק ושאר השחקנים בזירה הפכו חכמים מאוד. המוזיקה שאנחנו מקשיבים לה נתפרת למידתנו יותר ויותר. ככל שאנחנו מרבים להקשיב למוזיקה כך שרות הזרמת המוזיקה והאפליקציות שלו לומדים להכיר את הטעם המוזיקלי שלנו טוב יותר. שרות הזרמת המוזיקה לומד להתאים ולגלות לנו את השירים, האלבומים והפלייליסטים שהכי מתאימים לנו. 

שרותי הזרמת מוזיקה
שרותי הזרמת מוזיקה המתממשקים עם אפליקצית Songshift

משתמש ותיק שצורך את המוזיקה שלו בספוטיפיי יתקשה לעבור בוקר אחד לאפל מיוזיק ולהפך. לאחר כל כך הרבה זמן האזנה בספוטיפיי האפליקציה מכירה את המשתמש טוב יותר ממנו לפעמים. ספוטיפיי (ורוב השרותים האחרים) יודעת להתאים למשתמש שירים שהוא אוהב לפי אווירה חיצונית, הרגשה פנימית, פעילות גופנית ועוד. אפילו אם המשתמש לא בטוח למה מתחשק לו להאזין באותו רגע הוא ימצא למה להקשיב די מהר. עם פיצ׳רים כמו רדיו מותאם, פלייליסטים מותאמים במיוחד בשביל המשתמש או סתם מוזיקה שהוא שמר לרגעים כאלה.

כל אלה גורמים לתוויית קשר אינטימי עם שרות המוזיקה בו משתמשים והקושי לחתוך ולעבור לשרות אחר קשה בהתאם.

למי מיועדת אפליקצית Songshift

אז אכן מה הפלא שכל כך קשה למשתמשים לעבור בין שרותי מוזיקה שונים. אבל יש כאלה שירצו לעבור או לפחות לנסות לעבור. לאלה שמוכנים/ רוצים לג׳נגל בין שרותי המוזיקה מיועדת אפליקצית Songshift.

אם חוקרים קצת מגלים שיש לעיתים סיבות טובות לעבור בין שרותי מוזיקה. בין אם זה המחיר, הממשק, פיצ׳ר מסוים או סתם סקרנות בנוגע לשרותים האחרים. בסוף בכולם יש את אותם מיליוני שירים. השאלה מי האפליקציה שמגישה לכם את המוזיקה שאתם אוהבים באופן הכי נכון עבורכם ובמחיר הכי טוב. שווה לבדוק ולהתנסות בשרותים האחרים.

 מרבית שרותי הזרמת המוזיקה נותנים תקופה ראשונית מסוימת בחינם. ותמיד אפשר לחזור לאפליקציית המקור. שרותי המוזיקה שומרים למשך תקופה של חודשים רבים את המוזיקה ששמרתם גם אם ביטלתם את המנוי. הכל כדי לאפשר לכם לחזור אליהם בקלות.

מעבר למשתמשים שרוצים לעבור בין שרות אחד למשנהו. יש משתמשים אחרים שימצאו שימוש בסונגשיפט. אלה המפונקים (כמוני) אשר משתמשים ביותר משרות מוזיקה אחד. במקרה שלי אני משתמש בספוטיפיי כאפליקציית המוזיקה העיקרית שלי. אבל אני חייב גם את אפל מיוזיק. הסיבה שאני צריך להיות מנוי לאפל מיוזיק הרמקול של אפל Homepod שמפאר את הסלון המשפחתי. הרמקול הזה עובד באמצעות פקודות קוליות רק עם אפל מיוזיק (לצערי). לכן אני נדרש להעביר פלייליסטים מספוטיפיי לאפל מיוזיק. זו הדרך היחידה שאני יכול להשתמש בסירי ולבקש (באנגלית) Hey Siri play chill vibes playlist. פלייליסט שנבנה אצלי במשך שנים בספוטיפיי.

רמקול Homepod של אפל. מחייב שימוש באפל מיוזיק

מה התכלית של אפליקצית Songshift

אם החלטתם לעבור ולנסות שרות מוזיקה אחר או שאתם מחזיקים שני שרותים מוזיקה (או יותר) אתם צריכים את אפליקצית Songshift. אם  עוברים בין שרותי מוזיקה אז תעשו זאת עם המוזיקה שצברתם והקשבתם לה באפליקציה ממנה אתם עוברים.  אין טעם לעבור ולזרוק לפח שנים של האזנה. או לבזבז שעות וימים בבניית הפלייליסטים שכבר היו לכם מחדש.

קחו את הפלייליסטים, השירים והאלבומים איתכם לאפליקציה החדשה. אפליקצית Songshift  תסייע לכם להעביר את המוזיקה בקלות וביעילות. שרותי הפרו של האפליקציה (אליהם תזדקקו) אמנם עולים כמה שקלים (נכון לכתיבת שורות אלה 20 ש״ח, בתשלום חד פעמי). אבל שווים כל שקל.

איך משתמשים באפליקצית Songshift

אפליקצית Songshift נוחה מאוד לשימוש. לפני שתתחילו בהעברת המוזיקהתדרשו לתת הרשאה לשרות המוזיקה ממנו אתם רוצים לעבור ולזה אליו אתם רוצים לעבור.

קבלו מדריך קצר על איך להפעיל ולהשתמש בסונגשיפט. בצילומי המסך הבאתי דוגמה של העברת פלייליסט מספוטיפיי לאפל מיוזיק. אך כאמור האפליקציה עובדת עם שרותי הזרמת מוזיקה רבים.

שלב ראשון - הגדרת מקור

תחילה יש להגדיר את שרות הזרמת המוזיקה ממנו מעוניינים להעביר את השירים. ולבחור את סוג התוכן אותו רוצים להעביר (אלבומים, פלייליסטים או שירים).

בחירת שרות המקור ממנו מעבירים את המוזיקה

שלב שני - בחירת מוזיקה להעברה

בשלב זה יש לבחור את המוזיקה אותה רוצים להעביר. אילו אלבומים, שירים או פלייליסטים אתם מעוניינים להעביר משרות המקור לשרות אליו אתם מעבירים את המוזיקה.
אחרי שתבחרו באלבומים, שירים או פלייליסטים תפתח רשימה עם המוזיקה שלכם ובה סמנו את זו אותה אתם מעוניינים להעביר.
תמצאו כאן שתי הגדרות נוספות:

אפליקצית Songshift
בחירת המוזיקה אותה רוצים להעביר

שלב שלישי - בחירת שרות היעד וסיום לתחילת תהליך העברת המוזיקה

כאן בחרו את היעד אליו מעבירים את המוזיקה שבחרתם וסיום.
בלחיצה על סיום, האפליקציה תעביר את המוזיקה שנבחרה משרות המקור אל שרות היעד (צילום משמאל).

שלב רביעי - בקרת איכות והאזנה בשרות אליו שלחתם את המוזיקה

לאחר שהאפליקציה תסיים להעביר את המוזיקה בין שרותי המוזיקה היא תאפשר לכם לבדוק את השירים שעברו. תחת Ready to Review תוכלו בעצם לבצע בקרת איכות. לראות אם יש בעיות עם שירים מסוימים שלא עברו. ולקבל החלטה אם להתעלם או לחפשם ידנית ולאשר את ההתאמות שהאפליקציה ביצעה אוטומטית על ידי לחיצה על Confirm matches.

לאחר מכן, תוכלו לפתוח את שרות המוזיקה אליו שלחתם את המוזיקה ולהאזין לה שם. בתמונה הפלייליסט נשלח לאפל מיוזיק (צילום משמאל).

שימו לב שבכל פעם שתפתחו את Songshift היא תסרוק אחרי שינויים בפלייליסטים שכבר העברתם בין שרותים שונים. לאחר הסריקה היא תציג את השינויים ותוכלו לאשרם ולעדכן את הפלייליסט באפליקציית היעד.

סיכום

אם החלטתם לחתוך משרות המוזיקה שלכם ולעבור לאחר, שווה להצטייד באפליקצית Songshift. היא תחסוך להם המון זמן ועבודה. שתפתחו את האפליקציה שהעברתם אליה את המוזיקה תרגישו מוזר אבל לפחות זה יהיה מוכר.

אתם יכולים להסתכל על האפליקציה הזו כאסטרטגית היציאה שלכם משרות המוזיקה הקיים שלכם. דילוג מוצלח.

להורדת האפליקציה: Appstore – Songshift
לאתר האפליקציה: Songshift

קריאה נוספת