איך להמנע בקלות משפשוף פטמות בריצה

מכירים את השפשוף בפטמות בזמן ריצה? בד החולצה משתפשף בפטמות ושורט אותן. אתם מדממים וכואבים. סיוט. לפעמים פשוט לא יכולים יותר ועוצרים את הריצה. הנה לכם פתרון פשוט וזול שיעזור לכם להמנע מהשפשוף הטורדני בעת ריצה.
פטמות מדממות אחרי ריצה. סיוט
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סובלים משפשוף ודימום בפטמות במהלך ריצה? החוויה הכואבת הזו נפוצה יותר בחורף, בריצות בגשם וצצה בעיקר בריצות ארוכות. אם גם אתם סובלים מהבעיה הזו אז בטח קראתם על שיטות שונות למנוע אותה. להחליף לחולצת ריצה נעימה יותר על העור, לשים ווזלין על הפטמות. עזבו אתכם משטויות. מניסיוני הכואב הפתרון לא בביגוד ולא בחומר סיכה על הפטמות.

שפשוף בפטמות הפך עבורי בשנים האחרונות חוויה רעה חוזרת. אני סובל מזה בכל ריצה ארוכה כמעט (מעל 10 ק״מ). אבל זהו, ניצחתי. אחרי שרכשתי יותר מידי חולצות ריצה כדי למצוא את האחת שלא תשרוט אותי, נכנעתי. הפתרון הוא לא בחולצה. הפתרון הוא במוצר אחד פשוט וזול מאוד (בערך 10 שקלים). הנה המוצר היחיד שאתם צריכים כדי להמנע משפשוף טורדני בפטמות במהלך הריצה.

 

הפתרון האולטימטיבי לשפשוף בפטמות בריצה הוא לכסות אותן

באמזון מוצעים כל מיני פתרונות של מדבקות פטמות יעודיות. תוותרו על זה. זה יקר סתם. יש מעט יחידות בקופסה ולכן שימושי למעט מאוד ריצות. יש פתרונות אחרים שנותנים מענה הרבה יותר זמין זול וטוב.

הפתרון הכי טוב שאני מצאתי לריצות עם חולצות שאני יודע שישרטו לי את הפטמות אלה סרטי הדבקה רפואיים של 3M. זה פתרון זול וזמין (בכל בית מרקחת) וכל סליל מספיק לעשרות ריצות. סרט דבק רפואי נושם ומחזיק טוב בריצות. עשיתי איתם ריצות ארוכות מאוד ועד מרתון והם עמדו בכל ריצה בגבורה.

לסרט דבק רפואי של 3M יש הרבה יתרונות שיהפכו אותו למוצר ריצה הכרחי אם אתם סובלים מבעיית פטמות נשרטות (אוי זה נשמע רע…):

    • עמידים וחזקים לא נופלים גם בריצות ארוכות עמוסות בזיעה.
    • נושם עשוי מפלסטיק מחורר.
    • נקרע בקלות לחתיכות קטנות.
  •  
  •  

שימו לב של3M יש כמה סוגים של סרט דבק, הסוג המתאים ביותר לריצות בעיני הוא סליל דבק מסוג טרנספור (Transpore) מהסוג השקוף (Clear). תרכשו את המוצר באמזון רק אם אתם מתכננים לרכוש כמות גלילים של סרט הדבקה (בקישור תמצאו חבילה של 12 גלילים). אם אתם מעוניינים בגליל אחד, תמצאו את סרט ההדבקה של 3M בכל בית מרקחת בישראל. המחירים נעים בין 10-15 ש״ח לגליל אחד של סרט הדבקה.

מכיוון שהדבק חזק ונדבק טוב לגוף, אל תמהרו להוריד אותו בסיום הריצה. זה כואב!, ויקח איתו לא מעט שערות. אני ממליץ להתקלח איתו. כך הדבק יחלש ותוכלו להוריד אותו בקלות יחסית וללא כאב.

 

סרט הדבקה של 3M
סרט הדבקה של 3M
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עוד בנושא